Czech Deco Team

Zkusme Váš projekt navrhnout společně...
Menu

Firma Vynab se zabývá svou činností již od r. 1998. Specializujeme se nejen na výrobu kuchyní, ale jsme schopni zařídit jakýkoli interiér. A to především při dnešních trendech otevřených prostorů, kdy dochází k propojení kuchyňského prostoru s jídelnou a obývacím pokojem. Snažíme se sjednotit design s důrazem na harmonii a zároveň se snažíme skloubit vkus a individuální potřeby zákazníka s našimi bohatými zkušenostmi. To vše s využitím nejmodernějších technologií a kvalitních materiálů.

Více

 

Produkujeme kuchyně nejvyšší možné kvality při zachování příznivých cen, klademe co největší důraz na optimální rozložení prostoru a zónového uspořádání bez zbytečných pohybů. A to s individuálním přístupem, každému na míru.

 

Kuchyně zároveň umíme vybavit sofistikovanými spotřebiči. Hitem loňské sezóny se stala parní trouba, která šetří čas a energii a uchovává v potravinách potřebné živiny a vitamíny. Chuť takto připravených pokrmů dostává zcela jiný rozměr a přípravu pokrmů v této troubě si oblíbí i ti největší odpůrci vaření. Sám jsem toho důkazem, stal se ze mě milovník vaření v parní troubě.

 

Velké zakázky a speciální požadavky jsou pro nás výzvou. Neodmítáme však ani zákazníky, kteří za námi přijdou s požadavkem drobné opravy nábytku. Spolupracujeme s designéry a architekty, vytváříme atypické věci a nestandartní tvary, takovým výsledkem je pak například věšák ve tvaru stromu.

 

Dodržujeme termíny! Snažíme se plnit s maximálním úsilím dohodnuté lhůty, jedinou výjimkou bylo období povodní v roce 2009. Díky pochopení zákazníků, se nám po zprovoznění výroby podařilo dostát všem závazkům.

 

Letos jsme přišli s další novinkou pro zákazníky, a tou je garanční servis. Dveře pro zákazníka se u nás nezavírají s prodejem. Po třech měsících se vracíme zpět do domácností a provádíme seřízení a kontrolu usazení dvířek a vlastně celého nábytku. Toto je naše přidaná hodnota pro vás, zákazník je u nás vždy na prvním místě.

 

Ambasador VYNAB

Petr Polášek

Tel.: 603 156 841

polasek@vynab.cz, www.vynab.cz

 
Zavřít

Poptávkový formulář

Showroom

  VYNAB
Novosady 10 (vestibul krytého bazénu), Nový Jičín

Výběr realizací