Czech Deco Team

Zkusme Váš projekt navrhnout společně...
Menu

Plníme sny o dokonalém spánku!

Saffron Beds je československá společnost, která vyrábí postele a matrace z nejkvalitnějších přírodních materiálů. Výrobní proces respektuje původní výrobní postupy používané při výrobě kvalitních postelí a je obohacený o využívání moderních technologií zpracování a výroby přírodních materiálů, které dodávají unikátní požitek ze spánku.

Více

 

Postele značky Saffron jsou vyráběny výhradně ručně, vše je individuální dle přání zákazníka. Jednotlivé komponenty pocházejí z různých koutů světa. Rámy jsou vyrobeny ze švédské borovice, švédské jsou i pružiny, kvalitní bílé koňské žíně z Německa, používaný kašmír je výhradně himalájský, vlna, bavlna i hedvábí zpracované v Itálii. K tomu jedinečný design na míru, za který nepřiplácíte. Samozřejmostí je 30 letá záruka a garance dodání do 4 týdnů od objednání.

Ke konci loňského roku společnost Saffron Beds otevřela již druhou pobočku v Německu – Hamburku. Aktuálně Saffron Beds působí v Praze, Brně, Bratislavě, Košicích, Moskvě, Helsinkách a Freisingu. V letošním roce plánuje expanzi do severských zemí.

 

Ambasador SAFFRON

Michaela Štědrová

602 207 825

stedrova@saffronbeds.com  www.saffronbeds.com

 

Zavřít

Poptávkový formulář

Showroom

  SAFFRON
Na Florenci 15 (Florentinum) Praha 1

Výběr realizací