Czech Deco Team

TVOŘÍME VÁŠ PROSTOR SPOLEČNĚ
Menu

Již řadu let se věnujeme návrhům privátních a komerčních interiérů i celých staveb. Dlouhodobě spolupracujeme se stavebními firmami a řemeslníky nejrůznějších profesí. Hledali jsme dlouho a důkladně. A našli jsme! Nově jsme pro vás postavili realizační tým složený ze zkušených odborníků v oblasti rekonstrukcí interiérů i novostaveb.

 

Jsme tu pro vás pokud se právě chystáte k rekonstrukci Vašeho bytu nebo rodinného i činžovního domu, k úpravám komerčních objektů a prostor (hotely, kanceláře, administrativní budovy,…)

 

 

Jsme připraveni proměnit vaše projekty ve skutečnost...

 

ROBERT MATULA
Více jak 20 let praxe, cca 160 realizací ročně, z toho 1/3 = komerční interéry

Pocházím z Rousínova, města, které vždy bylo vnímáno jako tradiční centrum výroby dřevěného a čalouněného nábytku a celkově estetiky bydlení. Od roku 2006 pokračuji v této tradici  se svým týmem pracovníků i já a rozšířili jsme činnost na celková řešení interiérů. Velmi úzce spolupracujeme s architekty a designéry. Zakládáme si na budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky, založených na profesionálním a poctivém jednání. Jaké je naše krédo? "Umíme vám naslouchat, interiéry přizpůsobíme vašemu životu." Výsledkem naší práce je tak dokončený interiér v požadované kvalitě, bez vad a nedodělků, předaný zákazníkovi k užívání.

   

LEOŠ SADIL

15 let praxe, 80 realizací ročně

Realizuji projekty od hrubé stavby až po poslední detail v interiéru. Ať už se jedná o dům, byt či komerční prostor, vše s naším týmem zařídíme v té nejvyšší možné kvalitě a k Vaší spokojenosti. Čerpáme ze zkušeností získaných na stavebních i designových realizacích za posledních 15 let.

   

JAROSLAV WEIS

15 let praxe, od založení firmy více jak 220 realizací většího rozsahu

Ctím principy rodinné firmy a její hodnoty. Ve stavebnictví se pohybujeme od roku 2002. Celý team se pravidelně vzdělává a sleduje nejnovější trendy a vývoj technologií. Volba teamu je pro nás velmi důležitá. Abychom dodrželi naše hodnoty, kterými jsou: účelnost, péče, odvaha a důvěra, své spolupracovníky si pečlivě vybíráme. Nejsme dokonalí, ale učíme se z chyb a neustále zlepšujeme naše pracovní postupy.

Máme podporu špičkových zahraničních partnerů, díky kterým dodáváme na český trh moderní a nadčasové technologie. Nejlepší reklamou je pro nás spokojený klient, 80 % zakázek získáváme z osobních doporučení.

   

Ing. LUDMILA PETŘINOVÁ

Více jak 20 let zkušeností s realizacemi interiérů a výrobou nábytku na míru; cca 140 realizací ročně.

Specializuji se na realizace široké palety druhů interiérů bez omezení klientovy fantazie. Se svými pracovníky se znažíme o maximální spokojenost zákazníka. S tím souvisí i jeho zapojení do návrhů budoucí podoby interiéru.

Velmi si vážíme toho, že drtivou většinu zakázek získáváme na doporučení dřívějších klientů. To je pro nás ta nejlepší vizitka.

   
   

 

Fotogalerie

Nejlepší referencí je dobře odvedená práce. Prohlédněte si galerii našich realizací.