Natalie Rudenko

O nás (O mně)

Individualita – to není jen slovo – je to touha vyniknout na pozadí mas, touha po sebevyjádření. Každý z nás se snaží být jiný ve svém stylu. Pohodlný interier na míru - to není luxus,ale jen touha bydlet v harmonii podle svých představ.
Styl , kvalita, exkluzivita a individuální přístup  je to rukopis profesionálního designéra Natálii Rudenko. Nechceme usilovat o módě, ta přichází a odchází, pomůžeme aby jste našli svůj styl ve kterém se budete cítit pohodlně a který vás bude naplňovat. Nejlepší návrhář - je to jen člověk, který  myslí jako umělec , ale je to také dobrý psycholog, který vám rozumí a umí naslouchat. 

Děláme kompletní interiéry od návrhu po realizaci. Ale nebráníme se i jednotlivým zakázkám jako jen  výroba nábytků nebo kuchyní, dokončovací práce (výmalba, tapetování),  zastínění oken, zařízení a dekorování bytů. 

  • Soukromé interiéry vs. Veřejné prostory

 

Co umíme

Náš cíl jsou to šťastné očí zákazníků, kteří mají radost z dokonalého interiéru. Dovolte nám přinést do vašeho života štěstí a vlastnit útulný interiér podle vašich přestav. 

Společnost NatAlex 2+2 je rodinnou firmou a  vznikla v roce 2000, od té doby jen rozšiřujeme svoje služby. Ke kompletním renovacím jsme před  4 lety předali výrobu nábytků, dekoraci oken a služby bytového designéra. Za svou existenci jsme získali velké množství zkušeností a nápadů, pracujeme z mnoha materiály a ovládáme různé techniky, neustale sledujeme nové trendy a proto vyhovíme velkému okruhu zákazníků.
 

 

 

Realizované projekty

Kontaktujte nás

Natalie Rudenko

Milánská 452, Praha 10

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.