Ing. Dáša Laušmanová

Velká životní změna pro mladou rodinu

Popis projektu

Klienti se rozhodli pro velkou životní změnu a z malého bytu v centru města se přestěhovali do velkého domu s terasou v klidném venkovském prostředí. Hlavními požadavky investorů bylo navrhnout moderní a příjemný interiér s praktickým uspořádáním. Dominantním technickým prvkem v hlavní obytné místnosti je pohledový beton na stropech v kontrastu s korkovou podlahou v dekoru dřeva. Propojení podlahy v celém prostoru dokonale umocnilo pocit otevřenosti. Designové stropní osvětlení umožňuje regulaci světla podle potřeb uživatelů. Interiér je vybaven nábytkem zakázkové výroby ve vysokém lesku v jednoduchých tvarech a liniích v krémové, šedé a hnědé barevnosti, oživené detaily v zářivě žluté, například koberečky výrobce Grund. Dispozičním řešením kuchyňské linky od výrobce Hanák jsme maximálně splnily očekávání klienty.
Díky velkým francouzským oknům je obývací prostor propojen s venkovní terasou. Prostorná koupelna s wc má světlé velkoformátové obklady s výrazným španělským dekorem. V domě se nachází i další samostatné wc. Nábytek v koupelně je zakázkové výroby v bílém lesku v kombinaci s dřevodekorem. Večer patří relaxaci při svíčkách v prostorné vaně a příjemný dotek umožní koupelnové koberečky od výrobce Grund. Výhodou koberečků je možnost kombinace dle nálady a ročního období. Dominantním prvkem v ložnice je luxusní 3D tapeta a závěsný lustr s kovových efektem. Harmonii v místnosti dodal kobereček s motivem mandaly.
V prostorné chodbě dominuje pnutá fólie Barrisol s obvodovými led pásky s možností stmívání podle potřeb uživatelů. Vzdušnost prostoru dodávají vysoké interiérové a skleněné posuvné dveře.


Pojďte si splnit sen o novém domovu. Sjednejte si se mnou nezávaznou schůzku u dobré kávy v kanceláři. https://www.rossydesign.cz/kontakt/