Ing. Eva Lövenhöferová

Celkové změna panelového bytu v Praze Hájích

Popis projektu

Majitelem menšího panelového bytu je mladý muž po vysoké škole. Před nastěhování bylo nutné provést jeho kompletní rekonstrukci.

Společně jsme připravili projekt a návrhy interiéru. Měnili jsme podlahy, dveře, instalace, stavěli bytové jádro a vytvářeli nové úložné prostory. Nová toaleta, stejně jako komora byla umístěna na chodbu a byla zvětšena koupelna. V původní velikosti zůstaly jen dvě ložnice. Obývací pokoj s kuchyní jsou uspořádány na míru jeho současným potřebám. Všechny prostory jsou laděny ve stejných tónech hněného dřeva a oranžové. Nábytek vyrobil truhlář na míru a do koupelny jsem vytvořila mozaiku z českých obkladů a dlažby.

Majitel dodal stavební firmu a naším úkolem byl dohled nad dodržováním projektu. Nábytek dodali mí osvědčení truhláři.

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.