Ing. Eva Lövenhöferová

Modernizace bydlení v rodinném domě u Prahy

Popis projektu

Dům z 90. let obývá čtyřčlenná rodina s téměř dospělými dětmi. Původní jednoduché zařízení volalo po obnově.

V kuchyni jsme zásadně zvětšili množství a využitelnost úložných prostor. Jídelní stůl se nyní používá přiražený ke zdi i posunutý do prostoru.

Knihovna v obývacím pokoji slouží zároveň jako zvuková izolace. Televizi je možné zakrýt posuvnou stěnou. Elektronika je skryta za prosklenými dvířky. Truhlářskou práci doplnila designová sedací souprava, která vydrží i nápor dvou domácích koček.

Koupelna je stejně jako obytný prostor ve vysokém lesku. K barvě listely ladí i závěsná skříňka. V celém přízemí jsou nové podlahy (plovoucí s vysokým parametrem zátěže a velkoformátová dlažba) položené na podlahovém topení.

Dodávali jsem veškeré řemeslníky a řídili celou přestavbu.

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Dům z 90. let obývá čtyřčlenná rodina s téměř dospělými dětmi. Původní jednoduché zařízení volalo po obnově. V kuchyni jsme zásadně zvětšili množství a využitelnost úložných prostor. Jídelní stůl se nyní používá přiražený ke zdi i posunutý do prostoru. Knihovna v obývacím pokoji slouží zároveň jako zvuková izolace. Televizi je možné zakrýt posuvnou stěnou. Elektronika je skryta za prosklenými dvířky. Truhlářskou práci doplnila designová sedací souprava, která vydrží i nápor dvou domácích koček. Koupelna je stejně jako obytný prostor ve vysokém lesku. K barvě listely ladí i závěsná skříňka. V celém přízemí jsou nové podlahy (plovoucí s vysokým parametrem zátěže a velkoformátová dlažba) položené na podlahovém topení. Dodávali jsem veškeré řemeslníky a řídili celou přestavbu.