Ing. arch. Renata Kopecká

Vila Čelákovice bytová jednotka "A" VIZUALIZACE

Popis projektu

Novostavba dvougeneračního domu se 2 bytovými jednotkami. Dům je dvoupodlažní, částečně podsklepený. 2. podlahovou úroveň zakrývá sedlová střecha s polovalbami ve štítech. V okolí domu je navržen bazén se zahradním domkem. Nový objekt je postaven na stávajících základech původní stavby z r. 2000 a kopíruje její půdorysnou stopu.
Obvodové zdivo je z cihelných tvárnic Porotherm 44 T Profi, střešní krytina je PREFA falcovaná taška v bronzové barvě. Fasádní i vnitřní omítky jsou od firmy STO v barvě bílé v kombinaci s lícovou cihlou na zaobleném spojovacím "krčku" obou provozních jednotek. Oba byty jsou dispozičně řešeny jako otevřené obytné prostory s galeriemi.
V podkroví jsou umístěny ložnice, budoárek a designová galerie s cihelnou dlažbou a obkladovým páskem od firmy Terca Klinker.
Stavba je ve fázi realizace.

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.