Ing. Anke Glut

Rezidence Strakonická

Popis projektu

Projekt Rezidence Strakonická ve vyhledávané lokalitě Prahy 5 Smíchov nacházející se pár kroků od Vltavy, v bezprostřední blízkosti Císařské louky nabízí svým obyvatelům veškeré možnosti moderního velkoměsta a zároveň přístup k přírodě.

V nově rekonstruovaném činžovním domě jsem navrhla byt 2+KK určený pro single slečnu. Byt je vybavený kompletní kuchyní, kde je jídelní stůl realizován v podobě nízkého barového sezení, aby zbyl dostatečný prostor pro pohodlný gauč. V ložnici je hodně úložného prostoru ve velké skříni a vedle dvojlůžka je místo pro pracovní stůl. Velká zrcadla v ložnici, ve vstupu do obývacího pokoje a ve vstupní hale opticky místnosti rozšiřují.

Protože celý dům působí velmi elegantně, držela jsem odstíny světlé šedé, bílé a starorůžové. Luxusní osvětlení dotváří elegantní atmosféru.


Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.