Nové stoly z masivu od JELÍNKA

Naši nabídku jídelních stolů jsme rozšířili o čtyři nové stoly RADIX, JOHAN, SAM a RODOS, které vyrábíme ze 40 mm silného masivu. Vybírat můžete z různých tvarů i dřevin.

Stůl je nepostradatelným prvkem každé domácnosti. Jídelní stůl tvoří jedinečné místo, u kterého se setkáváme s rodinou a přáteli. Místo, které nás spojuje. Stůl z masivního dřeva dodá vaší jídelně příjemnou atmosféru a bude sloužit po generace, aniž by přestal být unikátní, funkční a krásný. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o vzhledu, funkci a pohodlí.

Přirozeným doplňkem každého stolu jsou samozřejmě dřevěné židle. Stejně jako naše nové stoly jsou i židle TAMMI zhotoveny ze 100 % dubového masivu, jsou odolné a pevné. Precizní provedení židlí ladí s krásou dubového stolu. Bohatá nabídka barev čalouněného sedáku a olejů umožní vybrat model, který splní vaše očekávání.

V duchu naší filozofie dbáme na precizní zpracování i v detailech, které nejsou na první pohled vidět. Jen tak docílíme kvality, která vydrží po generace.

Kompletní nabídku stolů a židlí a více informací o nich najdete na www.jelinek.eu/stoly-z-masivu.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.