VYNAB

Firma Vynab se zabývá svou činností již od r. 1998. Specializujeme se nejen na výrobu kuchyní, ale jsme schopni zařídit jakýkoli interiér. A to především při dnešních trendech otevřených prostorů, kdy dochází k propojení kuchyňského prostoru s jídelnou a obývacím pokojem. Snažíme se sjednotit design s důrazem na harmonii a zároveň se snažíme skloubit vkus a individuální potřeby zákazníka s našimi bohatými zkušenostmi. To vše s využitím nejmodernějších technologií a kvalitních materiálů.

 

Produkujeme kuchyně nejvyšší možné kvality při zachování příznivých cen, klademe co největší důraz na optimální rozložení prostoru a zónového uspořádání bez zbytečných pohybů. A to s individuálním přístupem, každému na míru.

 

Kuchyně zároveň umíme vybavit sofistikovanými spotřebiči. Hitem loňské sezóny se stala parní trouba, která šetří čas a energii a uchovává v potravinách potřebné živiny a vitamíny. Chuť takto připravených pokrmů dostává zcela jiný rozměr a přípravu pokrmů v této troubě si oblíbí i ti největší odpůrci vaření. Sám jsem toho důkazem, stal se ze mě milovník vaření v parní troubě.

 

Velké zakázky a speciální požadavky jsou pro nás výzvou. Neodmítáme však ani zákazníky, kteří za námi přijdou s požadavkem drobné opravy nábytku. Spolupracujeme s designéry a architekty, vytváříme atypické věci a nestandartní tvary, takovým výsledkem je pak například věšák ve tvaru stromu.

 

Dodržujeme termíny! Snažíme se plnit s maximálním úsilím dohodnuté lhůty, jedinou výjimkou bylo období povodní v roce 2009. Díky pochopení zákazníků, se nám po zprovoznění výroby podařilo dostát všem závazkům.

 

Letos jsme přišli s další novinkou pro zákazníky, a tou je garanční servis. Dveře pro zákazníka se u nás nezavírají s prodejem. Po třech měsících se vracíme zpět do domácností a provádíme seřízení a kontrolu usazení dvířek a vlastně celého nábytku. Toto je naše přidaná hodnota pro vás, zákazník je u nás vždy na prvním místě.

 

Ambasador VYNAB

Petr Polášek

Tel.: 603 156 841

polasek@vynab.cz, www.vynab.cz