F.A.R Line Living

Každý skvělý design začíná ještě lepším příběhem

O firmě

Co umíme

Realizace

Kontakt

4 474

Každý skvělý design začíná ještě lepším příběhem

Hledáme stále nové trendy v oblasti interiérového designu, se zaměřením na obklady, dlažby a koupelnové vybavení. V poslední době jsme zařadili do sortimentu i designové tapety a exkluzivní dřevěné lamelové podlahy. Mezi naše přímé dodavatele patří mnoho italských designových značek, které spolupracují s předními světovými architekty a designéry. Našim klientů nabízíme profesionální a osobní přístup, od konzultace, přes zpracování interiéru ve fotorealistických vizualizacích, až po samotnou realizaci interiéru. Specializujeme se na poradenskou činnost pro tuzemské designéry a architekty. Působíme na trhu od roku 1997 a za tu dobu máme za sebou stovky úspěšných realizací v soukromé i veřejném sektoru.  

Poradenství při výběru materiálů a vybavení interiéru i exteriéru

Zpracování interiéru ve fotorealistických vizualizacích 

Realizace obkladů a dlažeb špičkovými řemeslníky  

Montáž sanitárního vybavení

Montáž tapet Glamora

Technické poradenství v oboru

Obklady a dlažby

Zaměřujeme se na netradiční a výjimečné designy obkladů a dlažeb. Nabízíme architektům a designérům konzultace při výběru těchto materiálů. V našem porfoliu je momentálně zařazeno několik tisíc typů obkladů a dlažeb. Portfolio neustále obnovujeme v závislosti na vývoji trendů v této oblasti. V tomto směru máme víc jak 25 let zkušeností.

Tapety

Velmi rychle stoupajícím trendem v moderním interiérovém designu je použití tapet. Tomuto trendu jsme se chtěli přizpůsobit hledáním partnera, který by byl schopen splnit ty nejvyšší nároky našich klientů, architektů a designérů. Při pečlivém hledání, v poměrně velké konkurenci, jsme narazili na mladou italskou společnost Glamora. Glamora tyto nároky nejen že plně splňuje, ale svým přístupem ke klientovi, neotřelým designem a inovativními prvky je vždy o několik kroků před svojí konkurencí.

 

Koupelnové vybavení

Zastupujeme na našem trhu několik designových značek, vyrábějící koupelnové vybavení. Při výběru těchto značek, jsme se snažili přinést na tuzemský trh neotřelý a zajímavý design, který upoutá v každém intreiéru a stane se jeho nedílnou součástí.

Vizualizace

Pro naše klienty jsme schopni zpracovat budoucí interiér do fotorealistických vizulaizací.

Kontaktujte nás

F.A.R Line Living

Radimova 2342/36
Praha 6 Břevnov
169 00

www.farline.cz

www.koupelnydesign.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

   

Kontaktní osoba

Filip Kott

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.