Johann Malle Production s.r.o.

Změníme váš spánek, změníme váš život

O firmě

Co umíme

Realizace

Kontakt

697

Změníme váš spánek, změníme váš život

Johann Malle Production s.r.o. je ryze česká společnost specializující se na výrobu luxusních kontinentálních postelí a přírodních matrací. Veškeré produkty jsou vyráběny nejen ze 100% přírodních materiálů, ale i výhradně ručně, s využitím tradičních řemeslných postupů. Dále se zabýváme výrobou postelí z masivu ve standardních i atypických rozměrech, dle přání zákazníka, a doplňků jako jsou noční stolky, komody, ložní příslušenství, svrchní podložky a chrániče matrací. Mimo vlastní výrobu nabízíme i čalounické služby.

Co nabízíme:

  • Výroba luxusních kontinentálních postelí a postelí z masivu
  • Výroba přírodních matrací, svrchních podložek a chráničů matrací
  • Výroba ložnicového nábytku (noční stolky, komody, skříně, truhly, lavice, atd.)
  • Nabídka dalšího příslušenství (přikrývky, polštáře, povlečení, atd.)
  • Čalounické služby

Unikátní ruční výroba

Při výrobě využíváme tradiční, staletími ověřené postupy, založené na ruční práci. Výsledkem jsou postele a matrace, ve kterých se snoubí um našich předků s tím nejlepším z přírody.

Johann Malle vyrábí postele a matrace doslova na míru. Zabýváme se nejen interiérovým a prostorovým řešením vaší ložnice, ale také zdravotním stavem, tělesnou stavbou a váhou každého klienta.

Přírodní matrace Johann Malle se vyrábějí především z bavlny, koňských žíní, kokosového vlákna, ovčí vlny nebo přírodního kaučuku. Každý z těchto materiálů má specifickou funkci a jejich různou kombinací v produktech dosahujeme unikátních vlastností.

Všem zákazníkům tak dopřáváme tu nejvyšší možnou kvalitu za použití špičkových, zdravotně nezávadných přírodních materiálů z celého světa.

Naše postele jsou maximální prezentací dokonalosti

Luxusní kontinentální postele Johann Malle jsou výsledkem mnoha desítek hodin ruční práce našich šikovných a zkušených truhlářů, švadlen a čalouníků. Právě proto jsme schopni nabídnout individuální přístup i těm nejnáročnějším klientům. Postele jsme na přání zákazníka schopni vyrobit v atypických rozměrech či se změněným designem nebo složením.

Matrace a svrchní podložky

Kašmír, vlna, hedvábí a čistá bavlna. To je jen základní výčet materiálů, které pro své zákazníky vybíráme do matrací a postelí Johann Malle. Pečlivě volíme své dodavatele a pokud to druh materiálu umožňuje, vždy vybíráme tradiční a lokální produkci. Materiály kombinujeme tak, aby celá matrace a postel ladily a jednotlivé vrstvy byly v dokonalé harmonii.

S matrací Johann Malle máte jistotu, že vás celou noc bude objímat příroda ve své nejčistější podobě.

Ložnicový nábytek

Nábytek zhotovený na míru vyladí vaší ložnici k dokonalosti a stane se posledním článkem snu o proměně Vaší ložnice v jedinečný, harmonický a funkční celek. Každý kus našeho nábytku je zhotoven z vysoce kvalitního masivního dřeva a je vyroben na míru, přesně podle přání a požadavků zákazníka. Převažujícím materiálem je dub, jasan a buk. Našim zákazníkům vycházíme vstříc i v rámci neobvyklých požadavků na použití exotického dřeva, čalounění či umělecké zpracování.

Ložní příslušenství

Přikrývky a polštáře lehké jako peříčko? Lůžkoviny Johann Malle z kachního a husího peří v různých poměrech peří, které se pyšní vysokou kvalitou a udržují si své vlastnosti mnoho let. Luxus je spojen nejen se 100% přírodním materiálem, ale také s výrobou na míru.

Ložní povlečení šijeme z nejkvalitnějšího egyptského damašku, tedy z česané příze bavlny. Povlečení, prostěradla, ale i chrániče matrací u nás zakoupíte nejen ve standardních velikostech, ale také v prodloužené délce či v jinak atypickém rozměru.

Kontaktujte nás

Johann Malle Production s.r.o.

Sídlo společnosti:
Podbabská 1112/13
160 00 Praha 6

Výrobní prostory:
Bechov 85
294 04 Dolní Bousov

www.johann-malle.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

     

Kontaktní osoba

Kristýna Vokálová

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.