OK21

Nejlepší kvalita za výbornou cenu.

O firmě

Co umíme

Kontakt

555

Nejlepší kvalita za výbornou cenu.

Jsme český výrobce a dovozce kvalitních zrcadel. Na výrobu používáme ty nejlepší materiály a technologie, o kterých se dozvídáme na zahraničních výstavách a veletrzích. Najdete u nás velký výběr produktů -  od klasických zrcadel různých tvarů, přes zrcadla s LED osvětlením či chytrá zrcadla, až po květináče a svítící květináče. Zrcadla si u nás můžete nakonfigurovat podle svého přání, nebo rovnou objednat atypické řešení. Naší hlavní zásadou je „nejlepší kvalita za výbornou cenu".

Chytrá LED zrcadla

Zrcadla s LED osvětlením dodají vaší koupelně, ložnici i chodbě tu správnou atmosféru.

Naše ekologická zrcadla se vyznačují tou nejvyšší jakostí známé belgické firmy AGC a velice nízkou spotřebou elektrické energie. Zrcadlo má čistý průzračný nezkreslený odraz.

Podsvícená zrcadla osvětlují místnost jasným homogenním svitem bílé studené (7000K), nebo žluté teplé (3000K) barvy. Jejich dlouhá životnost (cca 30 000 hodin) a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami oproti jiným zdrojům světla. Světlo vyzařované skrz vypískovaní dodá vaší koupelně moderní a jedinečný vzhled.

Zrcadla vyrábíme na míru a osazujeme chytrými doplňky jako jsou vypínače, meteorologická stanice, hodiny nebo vyhřívání proti rosení – vše podle vašeho přání. Můžete si vybrat z různých variant osvětlení i atypických rozměrů zrcadla na zakázku.

 

Klasická zrcadla

Vyberte si z nabídky klasických zrcadel různých tvarů a rozměrů v kvalitním provedení. Najdete u nás také chytrá LED zrcadla, případně vám rádi vyrobíme zrcadlo atypických rozměrů na míru přesně podle vašich představ.

 

Klasické květináče

Kvalitní designové květináče oživí váš interiér i exteriér. Nabízíme květináče menších i velkých rozměrů vhodné pro kanceláře nebo třeba restauraci. Všechny květináče u nás najdete v široké škále barev a také ve svítící LED variantě. Vyberte si z rozmanitých oblých i geometrických tvarů.

 

Svítící květináče (LED)

Svítící květináče jsou originální dekorací a funkčním zdrojem světla pro interiéry i exteriéry. Oživí váš domov, kancelář nebo třeba restauraci a nahradí také venkovní lampy na zahradě či terase. LED květináče u nás najdete v rozmanitých barvách a klasických oblých i designových geometrických tvarech.

Kontaktní osoba

Stanislav Kantor

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.