JEAN PAUL GAULTIER, Itálie


JEAN PAUL GAULTIER, Itálie

Katerina Kersey

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 983

O projektu

Kontrast, velkolepost, smyslnost a spojení zdánlivě neslučitelných prvků v jednom celku – to je svět věhlasných kolekcí Jean Paul Gaultiera, stejně jako navrženého avantgardního designu jeho nového dámského vlajkového butiku v historickém centru Florencie. Pokud existuje jedna jediná věc, která se Jean Paul Gaultierovi protiví, pak je to konvence a stereotyp! „A PROČ NE?“ Proč nespojit dohromady dva futuristicky abstraktní protilehlé kvadranty, lemované minimalistickými příčkami v barvě čajových růží s akcentem zlaté, v protikladu s tradičními římsami ve francouzském klasickém stylu po obvodu vnitřních zdí interiéru? Kombinací vysoce propracovaného podhledového stropního systému, rafinovaně účelného osvětlení a reflektivních vintage zrcadlících ploch stropních panelů jsme docílili velmi nadčasové, strhující atmosféry, která umocňuje luxusní image světoznámé značky. Jako tvůrčí podnět pro zasklenou prezentační plochu exteriéru nám posloužila Gaultierova nejnovější reklamní kampaň nazvaná „The Factory“, z níž jsme převzali symbol mosazných a ocelových ozubených kol. Ten jsme doplnili o siluety lidských atletických těl pro upoutání pozornosti potenciálních i stávajících zákazníků obchodu.

Autoři projektu

Katerina Kersey

Katerina Kersey Design je designové studio zabývající se tvorbou profesionálních návrhů interiérů a bytovým designem. Výsledná podoba interiérů garantuje nejen vysokou estetickou a funkční hodnotu – zároveň vždy reflektuje jedinečný příběh konkrétního klienta a prostředí, v němž žije a pracuje. Mé projekty se obvykle soustředí na komplexní zadání, od první koncepční myšlenky až po úspěšnou finální realizaci. Speciální důraz kladu především na vaše individuální požadavky a představy, které se odráží v každém detailu navrženého řešení.

 

„POKAŽDÉ KDYŽ TVOŘÍM NOVÝ INTERIÉR VAŠÍ FIRMY NEBO DOMOVA, ZÁROVEŇ PŘINÁŠÍM KOUSEK ŠTĚSTÍ A SPLNĚNÝCH SNŮ DO VAŠEHO ŽIVOTA.“

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.