Odvážný obývací pokoj s trávou


Odvážný obývací pokoj s trávou

Interiérová laboratoř

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 503

O projektu

Mladý pár si zakoupil dům v developerském projektu nedaleko Brna, přičemž si majitelé původně s návrhem obývacího pokoje a jídelny chtěli poradit sami. Protože si ale nebyli jisti svým řešením, rozhodli se nakonec pro konzultaci interiéru a nakonec i samotný návrh. Mladí majitelé se nebáli zvolit do svého nového bydlení výrazné tmavé barvy. Velkou inspirací nám při návrhu byla příroda. Celý interiér je laděn do různých odstínů šedé v kombinaci s dubovým dřevem a přírodní zelenou. Místo klasického koberce jsme zvolili výrazný travní koberec, který bydlení dodává mladistvou svěžest.

Vinteriéru jsme se museli vypořádat sne úplně šťastnou přípravou elektroinstalací bez možnosti větších zásahů, proto právě volba variabilních svítidel sehrála velkou roli. Veškeré vybavení je zvoleno dostupné, aby si jej mohli dovolit právě mladí lidí do svého prvního bydlení.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.