Víceúčelový areál Illnau-Effretikon


Víceúčelový areál Illnau-Effretikon

Apropos Architects

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 028

O projektu

3. cena, 5. místo ve veřejné architektonické soutěži Illnau-Effretikon, Švýcarsko, 2020 Ing. arch. Michal Gabaš, Ing.  arch.

 Magdaléna Havlová, Ing.  arch.  Tomáš Beránek, Ing.  arch.  Eva Gabaš Rosenová Spolupráce: Ing.

arch. Tereza Práchenská, Bc. Kryštof Jireš Vizualizace: Avocado Fresh Soutěžní návrh víceúčelového areálu v Illnau-Effretikon ve Švýcarsku.

Autoři projektu

Apropos Architects

Apropos Architects je architektonické studio působící v Curychu, Praze a Den Haagu. Jsme tým architektů s mezinárodní zkušeností, pracující na projektech po celé Evropě.

Během profesní praxe jsme sbírali zkušenosti v renomovaných ateliérech – Herzog & de Meuron, Annette Gigon & Mike Guyer Architekten, Kollhoff Architekten, Schmid Schärer Architekten, Global Architects a dalších.

Věnujeme se zadáním všech velikostí, měřítek, typologií a projektových stupňů – od drobných interiérových úprav až po velké urbanistické celky, od studií až po prováděcí dokumentaci a samotnou realizaci.

Naší práci vnímáme jako neustálý tvůrčí a vzdělávací proces, postavený na komunikaci a důvěře s klientem i jednotlivými profesemi. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, klademe důraz na kontext místa a průsečíky referenční architektury s konkrétním zadáním.

 

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.