Interiér v zemitých barvách


Interiér v zemitých barvách

Soňa Machová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

3 000

O projektu

.

Autoři projektu

Soňa Machová

Jsem interiérová designérka, pro kterou je navrhování interiérů vášní, kterou chci dokázat, že hezky bydlet může skutečně každý. Není to věda ani otázka velkých peněz. Je to pouze o dodržování některých zákonitostí a prověřených postupů při zařizování. Pomocí vhodné kombinace barev, materiálů a doplňků lze v každém interiéru vytvořit hezké prostředí s příjemnou atmosférou. Výsledek Vás zaručeně nezruinuje a budete se v něm stále cítit dobře. 

Návrh interiéru Vám umožní ujasnit si na samém počátku, jak má Váš interiér vypadat, jaké dispoziční řešení bude nejvhodnější a jaké zařizovací předměty mají být použity. Navíc budete mít v ruce jednoduchý a přehledný návod, jak toho docílit. Při navrhování kladu důraz především na celkový koncept interiéru. Pro každý interiér se snažím najít takový, který bude přesně odrážet osobitý styl a potřeby jeho majitelů. Výsledkem je pak originální interiér šitý na míru jeho obyvatel. Stejně postupuji i v případě interiérů, které již zařízené jsou a mají být pouze proměněny/upraveny do podoby, která bude lépe odpovídat potřebám majitelů nebo se jim prostě jen bude více líbit. 

Nemusíte se stresovat ani při zařizování. Pokud budete chtít, mohu Vám interiér  s pomocí ověřených dodavatelů zrealizovat na klíč od A do Z. Ráda Vám s tím pomohu.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.