Lesklý podsvícený podhled Barrisol


Lesklý podsvícený podhled Barrisol

BW Group Europe s.r.o. / ORIGINAL BARRISOL

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 231

O projektu

Realizace lesklého translucentního podsvíceného podhledu Original Barrisol nad bazénem. V lesklé fólii se odráží okolní prostor a je to další designový efekt mimo podsvícení.

Autoři projektu

BW Group Europe s.r.o. / ORIGINAL BARRISOL

Představujeme Vám unikátní materiál ORIGINAL BARRISOL francouzské společnosti NORMALU s tradicí více jak 50 let celosvětově a více jak 25 let v ČR.

Pnutý podhled ORIGINAL BARRISOL promění Váš interiér v jedinečný.

Co je BARRISOL ?

Barrisol je designová interiérová pnutá fólie o nízké hmotnosti používaná primárně na stropy a stěny v místnosti. Upevňuje se po zahřátí do předem připravéné stropní či stěnové lišty, kterou se daný prostor osadí. Jelikož se jedná o čistou montáž, může být provedena i v již hotovém interiéru. Oblíbené použití je obvodově, plošně nebo lokálně podsvícená translucentní fólie vytvářející světelný podhled. U světelné instalace se musí dopředu počítat s elektropřípravou. Při použití např. lesklé fólie můžete díky efektu zrcadlení svůj interiér opticky zvětšit. Barrisol je nabízený v mnoha barevných provedeních a typech. Má unikátní vlastnosti, jednoduchou údržbu a dlouhou životnost.

Materiály skupiny BARRISOL jsou stále populárnější také v rezidenční výstavbě. Jejich využitím se dosahuje nejen moderního designu, ale i vysoké funkčnosti. Instalace fólie je velmi jednoduchá, rychlá a čistá, ale musí být provedena vyškoleným profesionálem.

Výsledek, kterého s fólií ORIGINAL BARRISOL dosáhnete, Vás ohromí.

Tomáš Čihák

obchodně technický manažer

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.