Rebel Wings


Rebel Wings

Kryštof Blažek

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 074

O projektu

Podnik má vysoké stropy a dvě hlavní místnosti. Podlaha je ze smrkových prken, nábytek z masivního dubu. Na stěnách se střídají cihlové, prkenné a kachlíkové obklady, mají různé skladby, jinou barevnost a pohledově člení vysoké a neútulné zdi. Stropy jsou černé, stěny šedé v kombinaci s bílou, podlaha je olejována tmavším odstínem. Skrze prosklené výlohy je přímo z ulice vidět šestimetrový bar, který je obložený lesklým černobílým obkladem se záměrně výraznou šikmou skladbou a žlutou spárovací hmotou. V interiéru jsou využívány základní barvy: černá, šedá a bílá v kombinaci s hřejivým odstínem přírodního dubu.

Povrchovou úpravou, respektive černým olejem, jsou opticky členěné dubové stoly i lavice - vznikají tak psychologicky oddělená místa k sezení. Použitý motiv působí zároveň jako jakýsi dekorativní a estetický prvek. Foto Jan Kuděj 2016 The space features high ceilings and two main rooms with spruce plank flooring and solid oak furniture. Brickwork, wood planks and tiles alternate on the walls, with different patterns and colours that break up the tall cold walls. The ceilings are black, the walls grey combined with white and the floors oil-finished to a darker tone.

The glass storefront provides passeers-by with a view of the six-meter bar; its shiny black-and- white tiles are laid in an intentionally bold diagonal pattern and held together with yellow grout. Neutral colours are used in the interior: black, grey and white combined with the warm tone of natural oak. Black oil finish has been use to optically break up oak tables and benches, creating psychologically separate seating areas. This motif also acts as a decorative and aesthetic element. Photo Jan Kuděj 2016 .

Autoři projektu

Kryštof Blažek

Studio minio bylo založeno v roce 2005 architektem Kryštofem Blažkem. Specializací je navrhování ojedinělých interiérů veřejných, především gastronomických podniků.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.