Světnice v Údolí

O projektu

Venkovská chalupa pro trvalé bydlení velké rodiny potřebovala rekonstrukci hlavní obytné světnice s funkcí kuchyně, jídelny i obýváku. Původně dvě místnosti byly v rámci rekonstrukce spojeny a v místě příčky bylo obnoveno dříve zazděné okno. Pro interiér byly z úsporných důvodů zčásti použity repasované prvky původní kuchyňské linky. Vestavěný nábytek a stůl jsou vyrobeny na míru. Sporák na dřevo se používá na dotápění i vaření. V interiéru převažuje dřevo a to bíle natřené (kuchyňská linka, strop, židle) či modřínové s olejovým nátěrem (podlaha, vestavěný nábytek kolem stěny, pohovka, stůl).

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

DEBYT

V ateliéru DEBYT se zabýváme návrhy všech typů staveb i interiérů včetně zahradní architektury. Naše práce má osobitý charakter, nekopírujeme aktuální módní trendy, ale hledáme, o co v daném místě a daným lidem skutečně jde. Architekturu řešíme v souvislostech, chceme být u projektu od samého počátku navrhování až do jeho realizace včetně všech detailů. Spolu s architekturou se věnujeme také renovacím a prodeji originálního retro a starožitného nábytku v našeho e-shopu. Na zakázku také umíme doporučit, vyhledat a zrenovovat konkrétní kusy nábytku pro určitý interiér. Pro čalouněný nábytek nabízíme výběr potahových látek a precizní zpracování čalounickým mistrem.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.