Rodinný dům Strašnice


Rodinný dům Strašnice

ma3 architekti

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 360

O projektu

Rodinný dům ve Strašnicích je navržen ve třech podlažích. Hlavní podlaží je na terénu s přímým výstupem do zahrady. Celé horní patro je koncipováno jako velká pracovna s vlastním zázemím a vstupem. Použité materiály jsou horizontálně drásaná omítka, plech a pohledový beton. The house located in Strašnice, Prague is a three story family house. The flat placed on the ground floor has a direct acces to the garden.

On the second floor there is an office. The entrance to the second floor is separated. The office also has its own sanitary facilities, so it can be used independently. The materials used on the facade are: horizontally structured plaster, architectual conrete and sheet metal, so the design is minimalistic with an industrial touch.

Autoři projektu

ma3 architekti

Ateliér založený Janem Adámkem a Štěpánem Malým v roce 2007 je nezávislou firmou nabízející komplexní služby v oblasti architektury staveb, interiérů, rekonstrukcí a designu. Způsob naší práce zaručuje tvůrčí charakter s vysokým stupněm individuálního autorského přístupu ke každé zakázce. Zajišťujeme vedení zakázky od návrhu po realizaci.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.