Interiér bytu v Praze


Interiér bytu v Praze

ma3 architekti

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

3 868

O projektu

Výrazný je vstup do bytu. Za černě natřenými vstupními dveřmi se nachází předsíň, kde je použitá černá matná malba na straně vstupních dveří. Modrá, vodonepropustná stěrka se nachází na straně koupelny a pokračuje i dál do sprchového kouta, kde se nachází na stěnách, podlaze i stropu. Vytváří tak dojem, že sprchový kout je samostatný prvek, vložený na rozhraní koupelny a předsíně. Hlavní prvek, který rozděluje prostor v bytě, je skříňový box a v něm schované pískované dveře. Úložný prostor v tomto boxu je přístupný jak z předsíně, tak z obývacího pokoje.

Obývací pokoj je spolu s kuchyňským koutem dominantním prostorem. Díky rozkládací pohovce slouží i jako ložnice. Důležitým prvkem je zde řada skříní, které poskytují mnoho úložných prostorů. Navíc, díky svým zrcadlovým dveřím, zvětšuje opticky prostor pokoje na dvojnásobek. Z obývacího pokoje se pak lze dostat na balkón, který je zasklen pomocí systémového zasklívacího paravanu.

Tím se zvětšila plocha bytu, kterou lze, i za deště, používat v letních měsících. The entrance to the apartment is distinctive. Behind the black-painted entrance door there is a hall where there is used the black matt paint on the side of the front door. On the side of the bathroom and also in the shower, blue concrete plaster is used. It gives the impression that the shower is a separate element placed between the bathroom and the hall.

The main element dividing the space in the flat is a tall cabinet box with frosted glass doors hidden inside. The storage space in the box is accessible from both the hall and the living room. The living room and the kitchen are the main living spaces. Thanks to a sofa bed it also serves as a bedroom. There is a large wardrobe with mirrores doors which provides enough storage space and visually enlarges the space.

From the living room there is access to the balcony, which is glassed in. The enclosed balcony increases the area of ​​the apartment.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.