Nové podlahy v Grandhotelu Pupp


Nové podlahy v Grandhotelu Pupp

Amadeo Holding s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

4 786

O projektu

V návaznosti na dlouhodobou spolupráci s ak. ach. Borisem Drbalem jsme byli přizváni vedením karlovarského Grandhotelu Pupp na účast při renovaci cca 30 luxusních pokojů a apartmá. Rekonstrukce se také týkala královského a prezidentského apartmá, což pro nás byla velká pocta. Do pokoje se podkládaly dubové parkety doplněné vlněnými kusový koberci nebo metrážové polyamidové koberce. Veškerý materiál byl vyroben přímo na zakázku dle představ a návrhu pana architekta a vedení hotelu.

Metrážový koberec ve vlastním designu byl instalován na kobercovou podložku pro zvýšení kročejového komfortu. Pro výrobu parket byla oslovena holandská rodinná firma Chapel Parket, který se zabývá výrobou dřevěných podlah na míru,. Výsledkem je jedinečná dřevěná podlaha, která podtrhuje osobitost hotelu. Samostatná realizace byla díky členitosti pokojů a prováděným stavebním pracím velice náročná. Harmonogram prací byl naplánován hodinu po hodině, ale náš technik a podlaháři se zhostili práce na jedničku.Renovace byla předána v požadovaném termínu a v nových pokojích se již mohli ubytovat hosté filmového festivalu.

Autoři projektu

Amadeo Holding s.r.o.

Jsme podlahové studio s dlouholetými zkušenostmi a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Naše společnost Amadeo Holding s.r.o. působí na trhu již od roku 1994. S pokládkou a prodejem podlahových krytin máme dlouholeté zkušenosti a naše služby se snažíme stále vylepšovat. Nabízíme podlahy různých typů a rozmanitých barev. Vyberete si například podlahy dřevěné, dýhované, vinylové, laminátové, korkové, PVC, koberce od základních až například po ručně tkané, ale v nabídce máme i designové stěrky v krásných barvách (například i perleťové) a povrchových úpravách.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.