Pokládka koberce v divadle Alfa v Plzni


Pokládka koberce v divadle Alfa v Plzni

Amadeo Holding s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

4 687

O projektu

Pokládka v divadle Alfa v Plzni započala demontáží koberce, která byla z důvodu přilepení na hrubém a nesourodém betonu velice náročná. Pokračovalo se demontáží pozičního osvětlení, osvětlení 40 schodů a větracích mřížek pod sedačkami. Poté následovalo ošetření a příprava podkladu, ze kterého místy odpadávaly kusy starého betonu. Pro opravu byla použita stěrka Schonox XC a Nibofloor Botik ST 400. Když byl podklad dokonale vyrovnán, začala samotná pokládka. Nejdříve se obkládaly stěny a poté plocha a schody.

Vše se řezalo na milimetr přesně, jelikož bylo vše bez soklů. Na schody byly instalovány hrany a obložení se podřezávalo, aby nebyly vidět spoje z boku schodu. Celá tato pokládka a sladění všech detailů bylo hodně o trpělivosti a detailech. Po položení ploch přišlo na řadu pódium, které je celé ze dřeva a opravdu špatně zpracované a křivé. Následoval tedy stejný proces jako u ploch.

Vše bylo nutné přizpůsobit a doladit před obložením pódia a nalepením hran, které byly pod úhlem vkládány na jednotlivé úseky pódia. Po schůzce s vedením divadla a bezpečnostním technikem se na podlahu zapracovaly reflexní prvky. Tyto prvky se vyřezávaly ze žlutého koberce Edel Kids. Na první a poslední schod před podestou se dávaly proužky o šíři 7 cm a na ostatní schody se vlepovala kolečka.

Autoři projektu

Amadeo Holding s.r.o.

Jsme podlahové studio s dlouholetými zkušenostmi a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Naše společnost Amadeo Holding s.r.o. působí na trhu již od roku 1994. S pokládkou a prodejem podlahových krytin máme dlouholeté zkušenosti a naše služby se snažíme stále vylepšovat. Nabízíme podlahy různých typů a rozmanitých barev. Vyberete si například podlahy dřevěné, dýhované, vinylové, laminátové, korkové, PVC, koberce od základních až například po ručně tkané, ale v nabídce máme i designové stěrky v krásných barvách (například i perleťové) a povrchových úpravách.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.