Luxusní dřevěné podlahy pro kadeřnický salon ZAPOMĚL


Luxusní dřevěné podlahy pro kadeřnický salon ZAPOMĚL

Amadeo Holding s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 954

O projektu

Na základě dlouhodobé a kvalitní spolupráce s Ing. Arch. Barborou Mluvkovou jsme měli možnost podílet se na realizaci nově vzniklého kadeřnického salonu pana Michala Zapoměla. Zadání bylo jasné. Architekt měl navrhnout luxusní kadeřnický salon na evropské úrovni. Jeho představou byla dřevěná podlaha připomínající „staré dobré časy“.

Volba podlahové krytiny byla jasná. Firma Amadeo podlahy totiž úzce spolupracuje s holandskou rodinnou firmou Chapel Parket, která se zabývá výrobou luxusních dřevěných podlah na zakázku. Paní architektka zvolila pro Salon Zapoměl dubovou parketovou podlahu Chapel Minster položenou v maďarském vzoru. Jedinečný vzhled této podlahy je výsledkem intenzivního barvícího procesu. Zákazník má možnost zvolit si z více než 17 různých barevných odstínů a řemeslných postupů, díky nimž se zdůrazní přirozená kresba a textura dřeva.

Autoři projektu

Amadeo Holding s.r.o.

Jsme podlahové studio s dlouholetými zkušenostmi a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Naše společnost Amadeo Holding s.r.o. působí na trhu již od roku 1994. S pokládkou a prodejem podlahových krytin máme dlouholeté zkušenosti a naše služby se snažíme stále vylepšovat. Nabízíme podlahy různých typů a rozmanitých barev. Vyberete si například podlahy dřevěné, dýhované, vinylové, laminátové, korkové, PVC, koberce od základních až například po ručně tkané, ale v nabídce máme i designové stěrky v krásných barvách (například i perleťové) a povrchových úpravách.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.