Elegantní bydlení


Elegantní bydlení

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 068

O projektu

Nedaleko Českých Budějovic právě roste nový rodinný dům pro mladý pár, který nezapře svůj vytříbený vkus. Majitelé nás oslovili na začátku výstavby, což je ideální stav. Pro hlavní obytný prostor jsme společně zvolili jednoduchou barevnou paletu kombinující dekor betonu, světlého dřeva, bílé a přírodních tónů, na nichž byl interiér vystavěn. Neutrální paleta působí příjemně a poskytuje prostor pro vlastní dekorace. Kromě kuchyně s jídelním koutem a obývacím pokojem byla navržena také ložnice, kde padla volba na tmavší přírodní tóny. Béžová, hnědá, ořechové dřevo a detaily v černé vytvořily elegantní základ, který oživují industriální prvky.V návrhu jsou s ohledem na rozpočet mladých majitelů kombinovány prvky vyráběné na míru s výrobky z běžných řetězců. .

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.