Pokoj pro odvážnou studentku


Pokoj pro odvážnou studentku

InLab | Ing. Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

223

O projektu

Rodiče se rozhodli dopřát v rámci rekonstrukce rodinného domu v Liberci také nový dětský pokoj jejich dceři. Z desetileté Kačky se pomalu stává samostatná slečna, která potřebuje příjemný prostor a soukromí pro své volnočasové aktivity, učení i odpočinek. Požadavkem rodičů bylo zachovat původní podlahu, dveře a velkou vestavnou skříň. Díky tomu, že Kačka má zálibu v pro dívku netradičních barvách, podařilo se nám na toto stávající zařízení pokoje našroubovat zajímavou barevnou kombinaci tmavě modré, šedé, černé a žluté. Pokoj je vybaven větší čalouněnou postelí, kterou lze schovat za závěsem a vytvořit tak ničím nerušené zákoutí. Vedle postele je pracovní stůl s výsuvnou deskou na klávesy a po celé délce zdi je navržena policová stěna se zásuvkami, čalouněným opěrákem a tabulí.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

InLab | Ing. Bára Baštová

Interiérová laboratoř InLab je architektonické studio založené v roce 2017. Zabýváme se nejčastěji komplexními návrhy bytových interiérů a rodinných domů, máme však praxi i s interiéry komerčními. Projekty řešíme obvykle od návrhu až po realizaci. V případě menších projektů nabízíme také možnost konzultace a individuální domluvy. Kromě toho se zabýváme interiérovým poradenstvím a realizujeme kurzy navrhování.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.