Pokoj pro odvážnou studentku


Pokoj pro odvážnou studentku

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 050

O projektu

Rodiče se rozhodli dopřát v rámci rekonstrukce rodinného domu v Liberci také nový dětský pokoj jejich dceři. Z desetileté Kačky se pomalu stává samostatná slečna, která potřebuje příjemný prostor a soukromí pro své volnočasové aktivity, učení i odpočinek. Požadavkem rodičů bylo zachovat původní podlahu, dveře a velkou vestavnou skříň. Díky tomu, že Kačka má zálibu v pro dívku netradičních barvách, podařilo se nám na toto stávající zařízení pokoje našroubovat zajímavou barevnou kombinaci tmavě modré, šedé, černé a žluté. Pokoj je vybaven větší čalouněnou postelí, kterou lze schovat za závěsem a vytvořit tak ničím nerušené zákoutí. Vedle postele je pracovní stůl s výsuvnou deskou na klávesy a po celé délce zdi je navržena policová stěna se zásuvkami, čalouněným opěrákem a tabulí.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.