První ordinace


První ordinace

inLab DESIGN | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

1 328

O projektu

Mladá fyzioterapeutka se rozhodla oslovit nás, abychom jí pomohli zařídit její první ordinaci na pražské klinice. Celý návrh značně limitovaly zakázané stavební zásahy a pouze omezené možnosti montáže. Bylo nutné se odrazit od stávajícího řešení a na něm postavit řešení nové. Výzvou byla také velmi malá půdorysná plocha, kde bylo třeba vytvořit plnohodnotný multifunkční pracovní prostor. S ohledem na původní funkční podlahovou krytinu byla zvolena jednoduchá barevná paleta kombinující bílou, šedou, světlé dřevo a akcenty žluté. Ordinace byla vybavena veškerým pracovním zázemím a bohatým úložným prostorem, přesto si zachovala určitou vzdušnost a lehkost.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: úpravy dispozic, truhlářské práce, nábytek, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

inLab DESIGN | Bára Baštová

InLab DESIGN je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.