Kuchyně s výhledem do zahrady


Kuchyně s výhledem do zahrady

inLab DESIGN | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

1 295

O projektu

Kuchyni v právě dokončované novostavbě rodinného domu v Bavorovicích si majitelé přáli navrhnout velice minimalisticky a zároveň se chtěli vyhnout často používané kombinaci bílé s dekorem dřeva. S ohledem na krásnou šedou velkoformátovou dlažbu byla zvolena efektní paleta kombinující matné povrchy v šedé, kašmírové a antracitové barvě. Tu jsme doplnili o dubové dřevo. Svěžest a hravost do jinak útulné kuchyně vnáší světlá geometrická zástěna za pracovní deskou. Jídelní stůl má na míru vyráběnou kovovou podnož. Barevná kombinace křesel navazuje na budoucí zařízení obývacího pokoje, kterému bude vévodit výrazně žlutá pohovka. Zajímavostí celého projektu je, že klienti si realizaci kuchyně provádějí sami s pomocí rodiny plné šikovných truhlářů.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

inLab DESIGN | Bára Baštová

InLab DESIGN je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.