The Eclectic House

O projektu

Majitelé prvorepublikové vily chtěli po 10 letech od její poslední rekonstrukce změnu. Nábytek v obývacím pokoji a kvalitní dýhová kuchyňská linka měly zůstat součástí nového konceptu. Protože majitelé vily hodně cestují a sbírají zajímavé dekorace, rozhodla jsem se pro spojení více stylů – industriálního, etna a v neposlední řadě i skandinávského stylu. Marocké dlažby v kuchyni přidávají vile na šarmu z dřívějších let a souzní se stávající kuchyňskou linkou. Barva nové vinylové podlahy kompletuje barevnost kuchyně. Industriální prvky spojují kuchyň se současností.

Odstíny šedé zklidňují potpourri obrazu i dekorací. Nadčasové sezení a křesla od firmy Boconcept doplňují celý koncept.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: úpravy dispozic, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Anke Glut

Kreativitou, nadšením a empatií proměním pouhé místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Navrhuji místnosti, které prezentuji ve 3D vizualizaci a následně se starám o realizaci projektu.

Na mých cestách se inspiruji různými kulturami a krásou přírody. Miluji koncepty s jasným názorem, přírodní materiály jako dřevo, beton a kov a ráda si hraji s barvami.

Skrz práci s novostavbami a rekonstrukcemi budov s delší historií, jak v bytovém tak v komerčním sektoru, jsem si vybudovala síť architektů, dodavatelů a odborníků na realizaci.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.