Rezidence Strakonická

O projektu

Projekt Rezidence Strakonická ve vyhledávané lokalitě Prahy 5 Smíchov nacházející se pár kroků od Vltavy, v bezprostřední blízkosti Císařské louky nabízí svým obyvatelům veškeré možnosti moderního velkoměsta a zároveň přístup k přírodě. V nově rekonstruovaném činžovním domě jsem navrhla byt 2+KK určený pro single slečnu. Byt je vybavený kompletní kuchyní, kde je jídelní stůl realizován v podobě nízkého barového sezení, aby zbyl dostatečný prostor pro pohodlný gauč. V ložnici je hodně úložného prostoru ve velké skříni a vedle dvojlůžka je místo pro pracovní stůl. Velká zrcadla v ložnici, ve vstupu do obývacího pokoje a ve vstupní hale opticky místnosti rozšiřují. Protože celý dům působí velmi elegantně, držela jsem odstíny světlé šedé, bílé a starorůžové.Luxusní osvětlení dotváří elegantní atmosféru. .

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Anke Glut

Kreativitou, nadšením a empatií proměním pouhé místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Navrhuji místnosti, které prezentuji ve 3D vizualizaci a následně se starám o realizaci projektu.

Na mých cestách se inspiruji různými kulturami a krásou přírody. Miluji koncepty s jasným názorem, přírodní materiály jako dřevo, beton a kov a ráda si hraji s barvami.

Skrz práci s novostavbami a rekonstrukcemi budov s delší historií, jak v bytovém tak v komerčním sektoru, jsem si vybudovala síť architektů, dodavatelů a odborníků na realizaci.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.