Obývací pokoj jako kavárna.


Obývací pokoj jako kavárna.

Ana Alačkova

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

589

O projektu

Obývací pokoj pro elegantní dámu,milovnici kávy. Představou investorky bylo mít relaxační prostor, místo kde se budou setkávat milé návštěvy, kde se budou čít oblíbené knížky a kde se bude rozjímat při pohledu na hradecké věže. Úkol byl splněn na jedničku. 

Cena realizace projektu

5 900 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 5 900 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ana Alačkova

…Život je jako cesta se spoustou nečekaných odboček, některé z nich jsou slepé, na jiných třeba zakopnete o diamant … Na jedné takové boční cestě jsem se potkala s designem. Je to setkání s vášní, upřímností a inspirací v čisté podobě. Je to cesta, z níž se mi už nechce vracet. …Energii získanou z této zkušenosti bych ráda věnovala každému z vás, s nímž se na své cestě potkám…

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.