Rekonstrukce pro starší pár


Rekonstrukce pro starší pár

Interiérová laboratoř

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 486

O projektu

Zadání majitelů pro rekonstrukci tohoto obývacího pokoje ve starším rodinném domě nebylo vůbec jednoduché. Konzervativně zařízený obývací pokoj chtěli nechat citlivě zmodernizovat, přitom však zachovat původní zdobné na míru vyráběné dveře, kachlová kamna a několik kusů nábytku včetně nedávno zakoupené kvalitní sedací soupray. Nakonec jsme se shodli na řešení inspirovaném přírodou s použitím množství přírodních materiálů a zemitých tónů. Snažili jsme se také pro starší uživatele zachovat maximální útulnost a hodně místa pro odpočinek a relax. V podobném duchu se nese také návrh rekonstrukce ložnice. Základním požadavkem bylo zachovat relativně novou vestavnou skříň, koberec a dveře.Nejnáročnější částí návrhu proto bylo sestavit vyváženou barevnou paletu kombinující všechny tyto na první pohled nesourodé prvky v příjemný a jemný interiér. .

Cena realizace projektu

5000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 5000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.