Redesign ložnice


Redesign ložnice

Interiérová laboratoř

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

5 450

O projektu

Po předchozí spolupráci na návrhu dětských pokojů pro jejich tři ratolesti nás rodiče oslovili, abychom vytvořili nové útočiště i pro ně. V ložnici si přáli zachovat poměrně novou šatní skříň a stávající oblíbenou postel. Do nevelkého prostoru jsme potřebovali zakomponovat koš na odkládání prádla, úložné komody, televizi a toaletní stolek, což nebylo zrovna jednoduché zadání. Přáním majitelů bylo do ložnice umístit také kytaru a němého sluhu. Šatní skříň jsme se proto rozhodli rozšířit o otevřený prostor na odkládání oblečení nahrazující sluhu, který také vhodně skryl komín procházející ložnicí. Součástí je i výsuvná stolička pro snazší dostupnost horních polic.

Naproti posteli jsme umístili úložnou nábytkovou stěnu, jejíž součástí je i vysněný toaletní stolek. Sáhli jsme po jednoduché barevně-materiálové kombinaci, která vychází z dekoru podlahové krytiny a materiálů stávající skříně a postele.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.