Čisté linie


Čisté linie

Bette GmbH & Co. KG

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 286

O projektu

Fontenay v Hamburku je úspěšným experimentem v moderním organickém designu. Zakřivená budova se skládá ze tří kruhů, které se navzájem spojují, takže uprostřed jsou vytvořena dvě vnitřní nádvoří. Fasáda se vyznačuje konvexními a konkávními tvary. V celém hotelu není žádná zeď rovnoběžná s druhou. Uvnitř tři vzájemně propojené kruhy tvoří 27 metrů vysoké skleněné atrium, které slouží jako lobby. Okna od podlahy ke stropu zajišťují, že pokoje a apartmá jsou zaplaveny světlem a nabízejí nádherný výhled na Alster.

Pětihvězdičkový hotel přikládá velký důraz také na exkluzivitu a ručně vybraný design, pokud jde o design interiéru. Proto se architekti Aukett + Hesse rozhodli pro dva koupelnové modely z glazované titanové oceli od Bette pro koupelny z přírodního kamene v hotelu: vestavěnou vanu BetteStarlet Flair Oval a volně stojící BetteStarlet Oval Silhouette.

Autoři projektu

Bette GmbH & Co. KG

Tvarujeme sny z oceli a vytváříme koupelny budoucnosti. 

Jsme německá rodinná společnost, která vyrábí od roku 1952 prémiové architektonické koupelnové komponenty z glazované titanové oceli z čistě přírodních materiálů.

"Nesledujeme módní trendy, ale identifikujeme dlouhodobý vývoj prostřednictvím naší pravidelné výměny s trhem, s designéry a dalšími odborníky." Sven Rensinghoff Vedoucí marketingu a produktového managementu

Navštivte náš virtuální Bette showroom

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.