Elettromec

Designové luxusní spotřebiče

O firmě

Co umíme

Realizace

Kontakt

4 106

Designové luxusní spotřebiče

- dovozce italských spotřebičů SMEG, LOFRA, FABITA a amerických retro spotřebičů BIG CHILL pro český a slovenský trh.

Vítejte ve světě vaření, kde si moderní luxus podává ruku s tradicí.

Naším cílem je podpořit snahu o vytváření komfortních a designově jedinečných interiérů v prostorách tak zásadních, jako jsou kuchyně.

V showroomu v Gallery Myšák (Praha, Vodičkova ul. 710/31) vystavujeme spotřebiče reprezentující především SMEG a postupně doplňujeme nové značky.

SMEG - technologie ve velkém stylu

Společnost SMEG sídlící v městečku Guastalla je dnes řízena třetí generací rodiny Bertazzoni a stále zůstává věrná svým kořenům a svému italskému jménu - Smalterie Metallurgiche Emiliano Guastalla.

Smeg nabízí široký sortiment spotřebičů různých designových řad, z nichž jsou na našem trhu nejoblíbenější : 50' Retro Style, Victoria, Colonial, Cortina, Dolce Still Nuovo, Classica, Linea.

www.smeg.cz

Výrobky SMEG jsou registrované na BIM&CO - knihovna, kde výrobci ukládají své modely (2D nebo 3D BIM objekty v různých formátech včetně .rfa, .skp, .ifc atd.) k použití pro návrhy interiérů v programech AutoCad, 3D Studio Max, SketchUp, IFC, Revit.

https://www.bimandco.com/en/bim-objects?search=smeg

LOFRA - kousek Itálie přímo do kuchyně

LOFRA je italská rodinná společnost se sídlem v Torreglii v provincii Padova, založená v roce 1956.
V projektech společnosti LOFRA jsou volně stojící sporáky, inovativní řada Curva - sporáky se zakřiveným čelním designem chráněné patentem Community patent, řada Professional, Maxima, rustikální řada Dolce Vita a vestavěné trouby, varné desky,  mikrovlnky, kávovary, odsávače par a chladničky.

www. lofra.it

FABITA - překvapující řešení v kuchyni

FABITA je italská výrobní firma s více než 10 letou zkušeností v oblasti vývoje jedinečných indukčních a sklokeramických desek a digestoří. Představuje vysoce inovativní produkty spojující funkčnost a design, navržený ve spolupráci s turínským studiem Adriano Design.

Svými výrobky FABITA řeší dilema současné doby - úsporu místa, flexibilitu a požadavky nadčasového designu.

www.fabita.it

BIG CHILL - šťastná kuchyně, šťastný domov!

Společnost založil v roce 2001 v Bouderu v Coloradu designer Orion Creamer. Spotřebiče BIG CHILL ikonického vzhledu vintage chladničky 50´let se výborně kombinují se současným moderním vybavením kuchyní.

Kolekci určenou pro EU trhy tvoří lednička, varná deska, trouba, odsavač v šesti barevných odstínech. Tělo spotřebičů  je z lisovaného kovu, obložení a rukojeti z nerezové oceli.

www.bigchill.uk

Smeg: Sporák Victoria

Smeg: Portofino design

Lofra: Dolce Vita sporák

Lofra: Sporák CURVA

BIG CHILL

Smeg: Classic design

FABITA

Smeg: Cortina design

Smeg: Linea design

Smeg: 50´s Retro Style - collaboration Smeg&Disney

Smeg: collaboration Smeg&Fiat

Smeg: 50 ´Retro Style

Smeg: 50 ´Retro Style + Victoria

Varné desky budoucnosti od Smegu

Intuitivní a elegantní indukční varné desky Smeg jsou dokonalým nástrojem pro snadné a bezpečné vaření. Prezentují se svým vytříbeným estetickým citem, který je vepsaný do jejich DNA. Nejsou jen hezké na venek, ale i z hlediska výkonu mají optimální výtěžnost vaření srovnatelnou s plynovou varnou deskou.

Mají zcela nový design a použity byly rovněž nové materiály. Ve verzi s černým sklem Eclipse jsou minimalistické, bez viditelných ovládacích prvků. Získávají vynikající jas díky novému sklu ve stříbrné a černé verzi. Nové indukční varné desky jsou k dispozici pro řadu Linea a Dolce Stil Novo.

Novinky se však netýkají pouze designu. Nové varné desky Smeg jsou vybaveny inovativními technologiemi, které je dělají skutečné inteligentními a jsou tak ještě praktičtější pro okamžitou přípravu jídla.

Varní plocha se stane pružnou a k aktivaci funkce MultiZone bude stačit jediné gesto, které rozšíří varnou plochu tak, aby se přizpůsobila tvaru a velikosti různých hrnců. A to vše díky funkci Autopot Detection, která automaticky detekuje hrnce, a tedy i správní oblast vaření.

Nová řada indukčních varních desek má specifické funkce pro zlepšení úspor energie, jako je Double Booster, která se postará o méně spotřebované energie a rychlého dosažení požadované teploty. Nový systém Eco-Logic Advance pak omezuje výkon varné desky od minima 2,4 kw.

 

www.smeg.cz

INDUKČNÍ DESKA S OVLÁDÁNÍM DIGI TOUCH

Nové ovládací prvky Digi Touch s červenými LED diodami usnadňují a zjednodušují používání varné desky a zaručují nejlepší technický výkon.

Navíc výměna staré varné desky již nebude problém díky kompatibilitě s vestavěnou plynovou varnou deskou. Nové ovládací prvky Digi Touch jsou k dispozici u modelů SI2641D a SI2741D.

 

www.smeg.cz

INDUKČNÍ DESKA S KOMPAKTNÍM OVLADAČEM POSUVKU

Nové ovládací prvky Compact Slider s červenými LED diodami zavádějí rychlý, přesný a intuitivní výběr pro lepší obsluhu varné desky.

 

www.smeg.cz

INDUKČNÍ DESKA S OVLÁDÁNÍM POSUVU EVO

Nové ovládací prvky Evo Slider jsou vybaveny ušlechtilými bílými LED diodami, které dodávají varné desce eleganci.

Budou přitom viditelné pouze v případě užívání varné desky, následně samy zmizí.

 

www.smeg.cz

INDUKČNÍ DESKA S OVLÁDÁNÍM MULTI SLIDER

Nové ovládací prvky Multi Slider s bílými LED diodami dodávají indukční varné desce na avantgardnosti a umožňují její adaptivní použití.

Maximální přesnost během vaření a zcela intuitivní výběr, který však není na úkor elegance a minimalistické estetiky, je zaručen.

 

www.smeg.cz

!!! SMEG získal ocenění Good design awards 2020 !!!

I v tak složitém roce, jako byl právě rok 2020, ocenilo Chicago Atheneum značku SMEG a devět jejich nových produktů prestižní cenou Good Design Award jako uznání úspěchu společnosti v kombinaci krásy a excelence designu Made in Italy s inovací a tradicí know-how zabudovaného do více než sedmdesátileté historie v tomto odvětví.

V kategorii velkých spotřebičů vyhrály:

- indukční varná deska s integrovanou digestoří HOBD682R

- indukční varná deska Linea v exkluzivní 90cm variantě stříbrné barvě SIM1963DS 

- chladnička FAB38 - nejnovější vývoj ikonické řady FAB

 

Kontaktujte nás

Elettromec

Gallery Myšák
Vodičkova 31 (1. patro)
110 00 Praha 1

www.smeg.cz

www.lofra.com

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

 

Kontaktní osoba

Dominika Porubská

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.