Vytápí - ochlazují - čistí a filtrují vzduch

TOMTON R1

Multifunkční konvektor R1 s možnosti vlastního designu.

TOMTON R2

Netradiční a nepřehlédnutelný - multifunkční konvektor TOMTON R2.

TOMTON R3

Svým tvarem uspokojí touhu po extravagantním a zároveň vysoce funkčním řešení. Kryt je z polymerního materiálu používaného v automobilovém průmyslu.

TOMTON R4

Povýší teplovodní systém na luxusní prvek interiéru, který si zaslouží více než standardní materiály. Kryt TOMTON R4 je vyroben ze dřeva, které dodá Vašemu interiéru pocit ladnosti, útulnosti, elegance a krásy.

TOMTON R5

Bude ozdobou každého moderního interiéru. Ručně vyráběný kryt z přírodního mramoru je osazen všemi vymoženostmi systému TOMTON, umí vytápět, chladit a čistit vzduch.

TOMTON R6

Koupelnové těleso z přírodního mramoru v několika barvách. Pravý kámen je elegantní a každý kus je naprostý originál.

TOMTON F1

Velmi výkonný podlahový konvektor - při výrobě podlahového konvektoru jsou použity špičkové technologie. Vytápí i chladí. Vhodný k celoplošným proskleným stěnám, zimním zahradám a francouzským oknům.

 

 

Multifunkční konvektory TOMTON

TOMTON konvektory kompletně řeší kvalitu vzduchu v interiéru. Topí, chladí, čistí vzduch a zajistí Vám příjemné a zdravé klima.

Multifunkční otopný systém TOMTON využívá materiály, konstrukční a technologické postupy používané v automobilovém průmyslu. Jeho základem je teplovodní výměník, který vyniká výbornými termodynamickými vlastnostmi.