ZAKÁZKOVÉ ČALOUNĚNÉ INTERIÉRY A NÁBYTEK

Jsme výrobci čalouněného nábytku a interiérů.Čalounické řemeslo, to jsou naši zkušení lidé, láska k řemeslu a tradice výroby na Rousínovsku. Specializujeme se jak na velké projekty kancelářských prostor, hotelů, restaurací, tak na běžné domácnosti.

ČALOUNĚNÉ AKUSTICKÉ OBKLADY

Možnosti čalounění jsou u nás neomezené. Spojte se s námi, přibližte nám svůj projekt, představu a přání, my se postaráme o kompletní zpracování a dokonalý výsledek. Můžeme se např. pochlubit krásnou instalaci čalouněných obkladů v nově rekonstruované Galerii Manuall v Praze v ulici U Dobřenských. Obklady s vestavěnými skříněmi a dveřmi, vše pečlivě doladěné ve všech detailech a vizuálně navazující spárami s podlahou, v atypické výšce stropů 4 metry jsou krásnou ukázkou našich možností v oblasti akustických panelů.

SEDACÍ SOUPRAVY

Nabízíme čalouněné výrobky na zakázku, od sedaček po atypické dodávky čalouněných prvků do interiérů. Přizpůsobíme výrobek požadavkům zákazníka. Můžeme kombinovat různé materiály a provádět úpravy podnoží, čímž dosáhneme originálního řešení.
Úzce spolupracujeme s předními českými architekty, designéry a výtvarnými umělci z celé ČR. Staráme se nejen o pohodlí vašeho sezení. Vyrábíme čalouněný nábytek a v kombinaci s uměním Vám vytvoříme harmonický interiér. S láskou podporujeme krásný kulturní zážitek LEDNICKO|VALTICKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL. Jsme hrdými partnery tohoto skvělého hudebního festivalu.