Vytápění a větrání s NIKO HOME CONTROL

Systém Niko Home Control je velmi přátelský systém pro inteligentní domácnost. Pro širší možnosti je kompatibilní s mnoha partnerskými značkami, které uvádíme níže.

 

PROTHERM a NIKO – teplo domova budoucnosti

 

Protherm je odborník na vytápění. Niko ve spolupráci s Protherm nabízí řešení, jak jednoduše a elegantně řídit nastavení topení, chlazení a teplé vody ve vašem obydlí tak, abyste pociťovali to správné "teplo domova". Instalace je velmi jednoduchá a vy brzy oceníte výrazné úspory energie a inteligentní řízení domácnosti. Kromě toho můžete veškeré funkce ovládat lokálně, ale i na dálku. Tyto funkce můžete mít k dispozici přímo ve svém uživatelském rozhraní systému Niko Home Control nebo je můžete kombinovat v režimech ovládání více položek současně pomocí jednoduchého stlačení jednoho tlačítka (např. vše vypnout/odcházím z domu).

 

 

  • DOSTUPNÉ REŽIMY A FUNKCE: Díky této spolupráci budete moci například nastavit a zkontrolovat teplotu v místnosti, zjistit teplotu v exteriéru, vybrat režim topného programu (např. doma, mimo domov, dovolená aj.), vybrat provozní režim (léto, zima, ochrana proti zamrznutí aj.), kontrolovat a zvýšit teplotu teplé vody v domácnosti aj. 

 

  • CO JE ZAPOTŘEBÍ K INSTALACI? K tomuto inteligentnímu ovládání vaší domácnosti nepotřebujete žádnou další elektrickou kabeláž. Jediné, co budete potřebovat, je počítač s připojením na internet a Smart regulátor MiGo – Protherm osobního asistenta pro ovládání vytápění. V rámci systému Niko Home Control bude funkci plnit ústřední modul a bezdrátový Smart Hup pro Niko Home Control. Po aktivaci ze strany Niko Home Control budou oba systémy propojené ke spolupráci a vy budete moci vytvářet všechny rozšířené akce. Propojení je možné v softwaru Niko Home Control od verze 2.5.1 a novější. Stačí, aby byly tyto zařízení připojeny do domácí sítě nebo byly přihlášeny na internetu (Cloud) – viz automatizace domácnosti

 

BLIŽŠÍ INFORMACE o partnerství Niko s Protherm a dalšími značkami pro ovládání topení ve vaší domácnosti najdete ZDE.

Optimální větrání vaší domácnosti

 

Větrací systém včetně ovládání klimatizace a rekuperace zajišťuje optimální ovzduší ve vaší domácnosti. Na dotykové obrazovce Niko Home Control nebo chytrém telefonu můžete sledovat, jak zdravý je vzduch ve vaší domácnosti a kolik CO² obsahuje. Podle toho dokážete rychle upravit úroveň větrání v jedné nebo více místnostech či nastavit krátkodobou intenzivní ventilaci. Není například problém, pokud si potřebujete zvýšit větrání před spaním, intenzivně vyvětrat v kuchyni či naopak aktivovat úsporný režim, když trávíte čas mimo domov. S NHC ventilací bude ovzduší u vás doma vždy optimální, a to nejen po zdravotní stránce, ale i po stránce úspory energie, a tedy i finanční.

 

 

 

  • JAK PŘIPOJIT VĚTRACÍ SYSTÉM K NIKO HOME CONTROL? Pro NHC sběrnicovou kabeláž jsou na výběr dvě možnosti. První z nich je připojení rekuperačního zařízení na svorky modulu pro ventilaci. Druhá možnost platí jak pro sběrnicovou, tak pro tradiční kabeláž NHC a je to propojení zařízení pomocí systémového integrátora API. Na ovládání větracího systému partnerské značky s NHC bude zapotřebí inteligentní zařízení od tohoto konkrétního partnera. Partnerské značky API pro rekuperaci a větrání jsou Duco, Mitsubishi Electric, Nibe a Renson. Připojení k takovýmto zařízením můžete aktivovat ZDE.

 

Podrobnější informace najdete na stránkách našeho partnera Niko ZDE. Video o NHC ventilaci, klimatizaci a rekuperaci shlédněte ZDE.  

 

 

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.