Návrh interiéru

Návrh interiéru není jen výběr ladících barev a rozmístění váziček na poličkách. Jde o přesné dispoziční řešení prostoru, návrh elektroinstalací, topných těles, osvětlení, podlahových krytin a dalších nezbytností. Ušetří vám většinu stresu a spoustu času při komunikaci se stavební firmou.

Návrh interiéru

Potřebujete návrh interiéru?

Zkuste si odpovědět na tyto otázky:

  1. Nevíte, jakou potřebujete velikost jističe? Kolik světel je potřeba do obýváku a jak je rozmístit? V jaké výšce bude umyvadlo?
  2. Chcete, aby stavba proběhla v plánovaném čase a bez navyšování rozpočtu?
  3. Přejete si mít v ruce dokument, díky kterému předejdete nákladným nedorozuměním nebo pochybením stavební firmy?
  4. Chcete díky přehledu architekta a velkoobchodním cenám ušetřit za materiál a vybavení?

Pokud jsou vaše odpovědi ano, pak vám doporučujeme nechat si vypracovat návrh interiéru od profesionálního interiérového architekta.

Chci vědět více

Jak vybrat interiérového architekta?

Stejně tak jako každý klient, i každý designér a architekt je jedinečný. K úspěšné spolupráci je potřeba harmonie obou stran jak z profesního, tak z lidského hlediska. Naším cílem je najít pro vás designéra, jehož rukopis s vámi bude rezonovat. Jen tak vznikne dokonalý interiér, který vám bude dělat radost desítky let.

Naše architekty a designéry vybíráme pečlivě a dali bychom za ně ruku do ohně. Jsou to spolehliví profesionálové, se kterými vaše vysněné bydlení, kancelář, restauraci nebo třeba ateliér proměníte ve skutečnost.

Návrh interiéru

Zdarma vám pomůžeme vybrat toho nejlepšího interiérového architekta

Jsme CZECH DECO TEAM, neziskovka, která vám pomůže zorientovat se na trhu a navázat spolupráci s vhodným interiérovým designérem. Následně se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem či zádrhelem, anebo také kdykoliv odejít. Všechny naše poradenské služby jsou pro vás zdarma.

Vyzkoušejte Psychologii Architektury

Ve spolupráci s ČVUT jsme vyvinuli algoritmus, který vám na základě psychologického testu doporučí vhodné interiérové designery z našeho portfolia.

Test zabere nanejvýš X minut, je nezávazný a zdarma.

Spojte se se stavebním odborníkem

  1. Nechte nám na sebe kontakt a ozve se vám jeden z našich stavebních odborníků.
  2. Sdělte mu svou vizi a on vám zdarma navrhne řešení a doporučí vhodné interiérové architekty.
  3. Prohlédnete si jejich realizace a vyberete si toho, který na vás udělá největší dojem.

Snový design interiérů
s CZECH DECO TEAM

Náš úspěch a spokojenost klientů tkví v řešení interiérů jako celku. Návaznost jednotlivých místností je důležitější než si mnoho lidí myslí. Svěřte se do rukou architekta pod vedením našeho realizačního týmu, který vám bude vždy k dispozici.

Celkové sladění místností vytváří konečný efekt celého vašeho bytu či domu, kombinace materiálů a barev je třeba sladit. Nesoulad se projeví ve snížení komfortu bydlení a dobrého pocitu, který z bytu budete mít.

Inspirujte se
realizovanými projekty

2635 realizovanými projekty od 778 architektů a designérů CZECH DECO TEAMu a poptejte jejich služby pro váš záměr, nebo připravovanou investici do bydlení i podnikání. Můžete také oslovit někoho z 21 prověřených dodavatelů stavebních prací. Také se podívejte, jaké osvědčené výrobky a zařízení používají architekti a designéři ve svých projektech.

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz