ROCK & FLOWER STUDIO

TVOŘÍME PROSTOR PRO VÁS... A VE SPOLUPRÁCI S VÁMI

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

2 650

ROCK & FLOWER STUDIO

TVOŘÍME PROSTOR PRO VÁS... A VE SPOLUPRÁCI S VÁMI

O nás (O mně)

Rock & Flower studio je ateliér zahradní a krajinářské architektury založený v roce 2014, jehož majitelé jsou dva zahradní architekti. V současné době má studio dvě kanceláře. Jeden je v Praze a druhý v Poznani. Již od samého počátku studio úspěšně pracuje pro zákazníky v České Republice, Polsku, Německu a Švédsku. Vycházíme z myšlenky, že prostor kolem nás má přímý vliv na kvalitu našeho života. Naším cílem je spolupráce s vámi nad tvorbou míst, kde se budete cítit dobře. Použitím nejnovějších trendů zahradní architektury a kombinací našich představ s požadavky budoucího uživatele – vytvoříme ideální místo pro každého.

Ing. Robert Kaźmierczak

Inženýr, krajinný architekt a jeden ze zakladatelů Rock&Flower Studio. Absolvent Přírodovědecké University v Poznani. Z každého, i toho nejobtížnějšího prostoru dokáže vytvořit něco neobvyklého a zároveň praktického. Estetik a…

Honorata Jaworska

Spoluzakladatelka Rock&Flower Studio. Ukončila Přírodovědeckou Universitu v Poznani s titulem magistra krajinné architektury. Návrhářka, jejíž nápady vždy okouzlí zákazníky a zaskakují díky nebanálním řešením.

Alena Filina

Absolventka oboru Zahradní a krajinářská architektura na ČZU v Praze. Zabývá se městským a soukromým prostředím, snaží se hledat inspiraci nejen v širokém okolí, ale i v jednotlivých detailech a tvarech, naplňujících jí každodenní radostí.

Co umíme

Nabízíme individuální služby, obsahující veškeré aspekty krajinné architektury a navrhování zahrad. Zajišťujeme kreativní přístup k vytváření vašeho prostoru. Dokážeme navrhnout park, zahradu nebo balkón, vybrat správného dodavatele a následně vše kontrolovat. Můžeme pro vás udělat celou zahradu na klíč, nebo jen tolik, kolik si budete přát!

Kontaktujte nás

ROCK & FLOWER STUDIO

Holečkova 790/41
15000 Praha 5

www.rockandflower.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

   

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.