Rekonstrukce s CZECH DECO TEAM

Provedeme vás celým procesem.

PROVEDEME VÁS REKONSTRUKCÍ OD NÁVRHU AŽ PO VYBAVENÍ

Stavíte, rekonstruujete nebo vybavujete byt či dům? Tak to jste tu správně, protože my zase provádíme kompletní návrhy a realizace na klíč.

Jsme nezisková organizace CZECH DECO TEAM a spojujeme více jak XY architektů, designérů, stavebních firem a dodavatelů interiérového vybavení. V CZECH DECO TEAM najdete všechno pod jednou střechou – architektonický návrh včetně realizace i vybavení prostoru. Pomůžeme vám s koordinací prací a dodavatelů a ušetříme vám tak čas, peníze, a především mnoho starostí.

Po konzultaci zdarma společně vybereme architekty, stavební firmy a dodavatele, kteří navrhnou, naplánují a zrealizují kompletní rekonstrukci vašeho bydlení. Naši odborníci z CZECH DECO TEAM vám pomohou s nalezením řešení, které pro vás bude ideální jak esteticky, tak ekonomicky. 

1

Kontaktujte nás!

Stačí zaslat nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře nebo nám jednoduše zavolejte tel.: +420 778 488 084

Kontaktujte nás
2

Návštěva odborníka CZECH DECO TEAM

Na nezávazné návštěvě vaší nemovitosti zhodnotíme stávající stav, vy definujete vaši představu a sdělíte nám váš rozpočet.

Realizační tým

3

Orientační cenová nabídka stavby a architektonické práce

Zpracujeme vám orientační cenovou nabídku rekonstrukce, cenovou nabídku na architektonické práce a společně si stanovíme další postup.

Proč architektonické práce? Z praxe víme, že architekt může na stavbě ušetřit díky architektonickému návrhu 100-150.000 Kč.

Ve spolupráci s námi toto vše máte zdarma.
4

Architekt CZECH DECO TEAM

Společně s vámi vybereme nejvhodnějšího architekta, který zpracuje vaše představy do architektonického návrhu.

Jsme neziskové spojení architektů, designerů, stavebních firem a dodavatelů interiérového vybavení, proto s CZECH DECO TEAM ušetříte až 40% z ceny za architekta.

5

Výběr stavební firmy a detailní cenová nabídka

Doporučíme vám nejvhodnější stavební firmu a po získání detailní cenové nabídky podepisujete Smlouvu o dílo.

Kontaktujte nás
6

Realizace stavby

Rozhodli jste se pro rekonstrukci s těmi nejlepšími pro váš projekt z CZECH DECO TEAM a rekonstrukce může začít.

Kontaktujte nás
Pokud chcete doladit do finále:
7

Dokončovací práce

Pomůžeme vám s vybavením – doplňky …

Naši dodavatelé

MY ZAŘIZUJEME, VY ODPOČÍVÁTE

V průběhu rekonstrukce můžete odpočívat a těšit se na krásný nový domov, který bude přesně podle vašich představ. Zajistíme vám také odborné projektové a kontrolní poradenství, nemusíte tedy denně jezdit kontrolovat postup rekonstrukce a bát se, že se něco zvrtne.
Získáte péči a pomoc jednoho z našich odborníků, který vás provede všemi etapami rekonstrukce bytu nebo domu:

  • Návrhy, vizualizace, projektovou dokumentaci a konzultace obstarají ověření architekti CZECH DECO TEAM.
  • Stavební úpravy provedou stavební firmy, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Patří mezi ně například firmy stavba&designKINTEX nebo Votoček team.
  • Vybavení interiéru zařízením, nábytkem a doplňky vám zajistí naše oblíbené dodavatelské společnosti.

 

KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE BYTU PRO VÁS BUDE RADOST

Ať už jde o panelový dům, cihlovou bytovku nebo činžovní dům, všechny byty si dříve či později vyžádají větší rekonstrukci a změnu dosavadního stylu. Moderní bydlení totiž není jen o vzhledu, ale především o tom, jak se vám v něm žije.
Proto komplexní řešení celé rekonstrukce od návrhu až po realizaci doporučujeme přenechat odborníkům. Naši prověření architekti, stavební firmy i dodavatelé vybavení mají know-how, díky kterému bude vaše rekonstrukce fungovat a proběhne podle plánu.
Domov nedělají jen správně poskládané cihly, ale také citlivý výběr designových prvků, které odpovídají vašim potřebám a představám.


Naši designéři vědí, že aby se z domu stal domov, musí odrážet vaši osobitost. Propojíme vás s těmi nejlepšími – úplně zdarma.


PAPÍROVÁNÍ NECHTE NA NÁS

Taky tak milujete papírování? Že ne? Tak ho nechte na nás. Zařídíme vše od stavebního povolení nebo ohlášení až po předání hotové rekonstrukce. Víme co, jak a kde zařídit, a díky tomu maximálně zkrátíme jednotlivé čekací lhůty. 
Jediné, co zastanete vy, je informování sousedů o plánované rekonstrukci. S lahví dobrého vína či kvalitní kávou a úsměvem jim sdělíte termín prací a poprosíte je o shovívavost. Komunikace se sousedy není zákonná povinnost, ale z naší zkušenosti doporučujeme tento krok nevynechat. Dobré vztahy se sousedy jsou k nezaplacení, to jediné my zařídit neumíme. Až bude rekonstrukce hotová, stačí se nastěhovat.


Rekonstrukce bytu je investice, která se vám bude vracet každé ráno po probuzení. Proměňte svůj byt s námi a bude pro vás navíc úplně bez starostí.


VYPLATÍ SE REKONSTRUKCE SVÉPOMOCÍ?

Pokud jste šikovní, je možné, že zvažujete rekonstrukci svépomocí. Takový postup má své výhody, ale musíte myslet především na to, že:

 

  • Vám práce zaberou více času,
  • za každou svou chybu ponesete následky,
  • nebudete mít na rekonstrukci žádnou záruku, nebudete ji moci reklamovat,
  • výběr a objednání materiálů vás jako fyzickou osobu přijde dráž a zabere vám více času,
  • sami pravděpodobně nezvládnete ty nejdražší práce, jako jsou například rozvody vody topení nebo elektřiny.


Když se obrátíte na naše odborníky z CZECH DECO TEAM, ušetříte především peníze. Vzhledem k našim zkušenostem a referencím dokážeme svým klientům zajistit atraktivní slevy u mnoha dodavatelů. zodpovídáme za kvalitu použitých výrobků i prací a byt či dům odevzdá jen v perfektním stavu. Díky návrhu a realizaci odbornou firmou se vyhnete zklamání z výsledku.


KOLIK STOJÍ REKONSTRUKCE BYTU A DOMU?

Abyste měli představu kolik taková rekonstrukce skutečně může stát, připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak si orientační cenu odvodit. REKONSTRUKCE BYTU ZAČÍNAJÍ NA CENĚ OD 8.000Kč/m2. 
Př.: Budete-li chtít zrekonstruovat byt 2kk o velikosti 60m², pak se cena rekonstrukce bude orientačně pohybovat na úrovni 8 000 x 60 = 480 000 Kč.

Stanovení ceny rekonstrukce vyžaduje konzultaci. Odborník si vyslechne vaše přání, ale také důkladně prohlédne interiéry a exteriéry vaší nemovitosti. Kvalitní příprava, která je pro nás samozřejmostí, vám zaručí dodržení stanovené ceny i termínů.


RENOVUJEME I KANCELÁŘE, PŮDNÍ PROSTORY NEBO RESTAURACE 

Kromě kompletní rekonstrukce bytů a jednotlivých místností se na nás také můžete obrátit, pokud plánujete kompletní rekonstrukci bytového jádra, kanceláří, půdních vestaveb nebo nebytových prostor. Zkušenosti máme i s rekonstrukcemi restaurací, kaváren či barů.


UDĚLEJTE KROK K VAŠEMU VYSNĚNÉMU BYDLENÍ A NAPIŠTE NÁM

Rekonstrukce s námi je zárukou nulových starostí a perfektního výsledku, který předčí vaše očekávání. Jsme nezisková organizace, žádní byznysmeni. Proto jsou naše služby pro vás zdarma. Domluvte si nezávaznou návštěvu našeho odborníka, na které zhodnotíme stávající stav vaší nemovitosti a popovídáme si spolu o vašich představách a finančních možnostech. S námi bude rekonstrukce rychlejší, levnější a bez přidaného stresu.

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.