INTERIÉRY DESIGN

SPLŇTE SI PŘÁNÍ - DOMOV VAŠICH SNŮ

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

3 198

INTERIÉRY DESIGN

SPLŇTE SI PŘÁNÍ - DOMOV VAŠICH SNŮ

O nás (O mně)

Tradice 17 ti let kvalitních služeb

Cílem interiérového studia v Liberci je vytvoření designového interiéru se specifickou atmosférou v souladu s představami a nároky klienta. Naší snahou je, aby spolupráce s bytovým designérem byla dostupnou možností pro každého. Soukromé i komerční interiéry po úvodní konzultaci navrhneme, barevně sladíme a kompletně vybavíme nábytkem vyrobeným na míru dle Vašich potřeb, bytovým textilem (záclony a závěsy) a bytovými doplňky. Ušití bytového textilu na zakázku dle požadavků zákazníka i pro komerční klientelu – ušití napronů, ubrusů a rautových sukní. Čalounické práce – výběr potahových tkanin a vlastní provedení čalounění.

Zajistíme služby související s realizací. Přestavba, montáž a instalace – veškeré odborné práce související se změnou interiéru a zařízení. Odborné zpracování technické dokumentace a vlastní provedení –  eletrikářské a instalatérské práce, sádrokartonové, malířské a tapetářské práce, podlahářské a pokladačské práce. Technické zajištění organizace a dozor provedených vlastních prací.

Provádíme HOME STAGING.

Pro snadnější výběr máme katalogy vzorníků materiálů pro výrobu nábytku na zakázku, podlahových krytin, tapet, osvětlení, potahových tkanin, záclon, závěsů, stínění oken a bytových doplňků. Výběr může probíhat přímo ve Vašem interiéru. 

Ing. Martina Černínova

design interiérů

Lucie Macháčková

design interiérů

Co umíme

Navrhujeme a realizujeme interiéry privátní i komerční od roku 2004.

Jsme Liberecká firma působící v oblasti interiérového designu. Pomůžeme vám navrhnout jedinečný design a najít nejvhodnější materiály, vybavení, doplňky a barevné variace. Výsledný návrh - vizualizace by měla odpovídat Vašim představám, požadavkům i rozpočtu.

Navštívíme Vás ve Vašem domově nebo se sejdeme v naší kanceláři. V našich realizacích využíváme speciální systém kování renomované švýcarské značky HAWA – oblíbený systém pro posuvné dveře, které zajíždí do speciálního postranního pouzdra rámu konstrukce a tím nepřekáží v prostoru. Ukázka je ve videu. Službu HOME STAGING provádíme soukromým osobám – majitelům nemovitosti, ale i realitním kancelářím, makléřům a developerům.

Kontaktujte nás

INTERIÉRY DESIGN

Barvířská 31/8 - 1. patro
Liberec 3

www.interierydesign.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.