AI - DESIGN, s.r.o.
   
AI - DESIGN, s.r.o.

AI - DESIGN, s.r.o.

Jeden z předních architektonických ateliérů v České republice

O nás

AI - DESIGN = Architektura interiérů DESIGN je jedním z předních architektonických ateliérů v České republice. Ateliér založený Evou Jiřičnou a Petrem Vágnerem v roce 1999 poskytuje komplexní služby včetně návrhů nových budov a veřejných prostranství, ale i rekonstrukcí, mostů, detailních interiérů, výstav, výrobků a nábytku. Kancelář dokončila mnoho projektů včetně víceúčelových poslucháren, hotelů, univerzitních budov a mnoha dalších.           

AI - DESIGN se proslavil projekty jako Oranžerie na Pražském hradě, Hotel Josef v Praze – první designový hotel ve střední a východní Evropě, rekonstrukce kostela sv. Anny, Kulturní a kongresové centrum ve Zlíně, budova univerzity ve Zlíně, Sky Barrandov v Praze a naposledy Vzdělávací areál UTB ve Zlíně.

Prof. Ing. Arch. Eva Jiřičná, CBE

Oceněna za přínos architektuře a designu mnoha prestižními cenami, vč. titulu Royal Designer for Industry) a Commander of the British Empire,, čestnou členkou AIA. V roce 2013 získala medaili za celoživotní dílo na London Design Festival.

Ing. arch. Petr Vágner

Zakladatel a výkonný ředitel studia, řídí projekty v ČR, poskytuje poradenství pro klienty, investory včetně vývoje designu a smluvní dokumentace. Po 22 letech vedení kanceláře a spolupráci s Evou má nenahraditelný archiv zkušeností.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

AI - DESIGN, s.r.o.

Anenské náměstí 2
110 00 Praha 1

www.aidesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon