DomArt-design

Bílá opět, ale v netradičním pojetí.

O projektu

Klienti jsou mladá rodina, která toužila po moderním, čistém, ale i romantickém interiéru.Základním požadavkem bylo vše v bílé v kombinaci s fialkovo-růžovou výmalbou.

Vzhledem k tomu, že mě, stejně jako většinu architektů, štve, že všichni chtějí stále to stejné, bílou, šedou, černou nebo dub, jako kdyby jiné barvy neexistovaly, snažím se do těchto klasických barev vnést trochu neotřelosti.Z několika variant, které jsem nabízela nakonec vyhrála tato. V materiálech jsme chtěli lesklou bílou, matnou bílou a matnou s potiskem technikou overface. Sladit bílé, aby to bylo stejné v různých materiálech, byl opravdu oříšek, ale nakonec se to povedlo.

Výsledkem jsou závěsné skřínky, které jsou sklopné i výklopné, kombinované regálkem a doplňky z materiálu homapal v kartáčovaném hliníku. Jídelní část byla nově vytvořená zazděním nepoužívaných dveří, čímž vznikl výklenek na čalouněnou lavici se spodním úložným prostorem. Doplněno stávajícím stolem majitelů a průhlednými židlemi pro odlehčení. Proti jídelnímu koutu je závěsný a podsvícený bar. Sedací souprava je italská a bude v budoucnu doplněna o nový konferenční stolek. Výmalba je šedorůžová, kombinovaná s malířskou technikou Ottocento. Na oknech jsou pavučinkové záclony ve fialkové barvě, čímž se barevnost krásně uzavře a nezatahovací pruhy závěsů v lesklé stříbrné barvě.


Autoři projektu

Naše firma se úspěšně zabývá tvorbou interiérů od roku 1985, na začátku to byla práce pro oborový podnik Nábytek ve funkci bytového architekta, později jako soukromá firma se zaměřením na návrhy a realizace interiérů. 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DomArt-design

DomArt-design s.r.o.
Školní 199
46331 Mníšek u Liberce

www.domartdesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email