Ing. Dáša Laušmanová

Proměna interiéru obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou s tématem přírody

Popis projektu

Klienti rodinného domu v Krkonoších si přáli vyřešit nové dispoziční uspořádání kuchyňské linky, jídelního koutu s použitím kvalitních a přírodních materiálů. Preferují praktické uspořádání skříněk, nerez a značkové kování.
Místo málo využívané pracovny bude prostorný jídelní kout. Celý interiér vč. kuchyňské desky má dostatek ledkového osvětlení s možností stmívání. designové úchytky Hettich a kamenná deska barevně ladí s konceptem kuchyňské linky.
Máte rádi tradiční materiály a interiéry? Sjednejte si se mnou schůzku https://www.rossydesign.cz/kontakt/

Na projektu spolupracovali

Klienti rodinného domu v Krkonoších si přáli vyřešit nové dispoziční uspořádání kuchyňské linky, jídelního koutu s použitím kvalitních a přírodních materiálů. Preferují praktické uspořádání skříněk, nerez a značkové kování. Místo málo využívané pracovny bude prostorný jídelní kout. Celý interiér vč. kuchyňské desky má dostatek ledkového osvětlení s možností stmívání. designové úchytky Hettich a kamenná deska barevně ladí s konceptem kuchyňské linky. Máte rádi tradiční materiály a interiéry? Sjednejte si se mnou schůzku https://www.rossydesign.cz/kontakt/