Ing. arch. Petra Indruchová

Barbershop a kadeřnictví Lady and Gentleman

Popis projektu

Záměrem investora bylo minimálně zasáhnout do pronajatých prostor v pražských Stodůlkách, ale zároveň poskytnout zákazníkům příjemnou útulnou atmosféru.
Nosným prvkem se stala dělící stěna vyrobená na míru. Tmavá kovová konstrukce s dřevěnými výplněmi umožňuje rozvod ke všem pracovním pozicím a nabízí odkládací pultíky. Černá kožená křesla s výrazným prošitím slouží pro pánský střih a barber, zatímco na druhé straně najdeme odlehčenou verzi křesílek pro dámy.
Čekání zpříjemňuje koutek s pohodlným křeslem a jednoduchým stolkem. Obrazy, tmavá tapeta i policová sestava pro umístění potřebného i příjemného.
Součástí řešení byla i vizuální identita. Navrhla jsem logo reprezentující zaměření tohoto místa, vizitky i polepy výloh.

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.