DAVID ARCHITEKTI

Stavíme lidem jedinečné domy


Realizujeme novostavby i rekonstrukce domů, rekonstruujeme byty, vytváříme obytné intriéry. Podílíme se developerských a firemních projektech.

“Každý tvůrčí proces je především věcí vztahu a důvěry mezi klientem a architektem. Každý úspěšný projekt je důkazem dobrého vztahu klienta a architekta. Na počátku spolupráce pracujeme s klienty po dílčích krocích, aby bylo možné vztah navázat.”

25letá historie


Již 25 let provozujeme praxi architektonického a projektového studia, které jsme založili spolu s otcem Ing. Jiřím Davidem. Máme realizace v České republice a ve Velké Británii. Realizovali jsme soukromé rodinné domy, developerské projekty, firemní objekty, interiéry. Naše praxe zahrnuje průmyslový design a vývoj stavebních prvků, nábytku a bytového zařízení.

3. generace architektů


Historicky navazujeme na práci našeho otce Ing. Jiřího Davida, který byl vedoucím projektů velkých investičních celků jako cukrovarů, cementáren a vápenek po celém světě a děda, Ing. arch. Rudolfa Davida, který zahájil architektonickou praxi ve 30 letech 20. století v Hradci Králové. Později působil na Krajském územně plánovacím úřadě, kde se zasadil o mnohé významné stavby v Hradci Králové a okolí. Patříme také do odkazu i druhého dědy, Ladislava, který byl zedníkem.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.