DESTYL

architektonický atelier

DESTYL ATELIER „destilace je metoda oddělování kapalných látek
destylace zase metoda propojování architektury, designu a stylu“

Destylací se bavíme a živíme od roku 2008. V roce 2015 jsme založili atelier DESTYL a pustili se do všeho ještě s větší vervou. Do našeho portfolia spadají novostavby, rekonstrukce starších objektů, interiéry, urbanismus. Každému projektu hledáme adekvátní formu, která bude odpovídat účelu a zadání investora. Tomu pak dáváme hmotu, tvar a materiál, který respektuje svůj prostor a zároveň mu dává přidanou hodnotu.

Zakládáme si na komunikaci s klientem, protože otevřenost a vzájemná důvěra pak přináší oboustrannou radost ze společné práce a pouze tak může vzniknout funkční stavba, splňující veškeré požadavky.

Nechceme vytvářet nepřehlédnutelné monumenty, které popírají a ignorují své okolí. Naší snahou je navrhovat architekturu, která na své okolí navazuje, zapadá do něj a posouvá ho přirozeným směrem dál, kde interiér souvisí s exteriérem a exteriér se svým okolím.

Projekty tvoříme od počátečních skic návrhu přes projektovou dokumentaci, zařídíme stavební povolení a na realizaci dohlížíme jako autorský dozor.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.